2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Bolu'nun tanıtımı için önemli bir adım

Bolu'nun tanıtımı için önemli bir adım
  3 Aralık 2020

  MASTERCHEF BOLU’DA ÇEKİLECEK Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih ...

        MASTERCHEF BOLU’DA ÇEKİLECEK    

        Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin, Bolu’nun tanıtımı adına yeni bir adım atarak, MasterChef programının Bolu’da çekilmesi için girişimlerde bulundu.  

       Tv8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef'in bir bölümünün Bolu’da çekilmesi ve Bolu’nun tanıtımının sağlanması için girişimlerde bulunan Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin, pandemi süreci müsaade ettiği taktirde MasterChef Bolu çekimlerinin yapılacağını söyledi.  

          SÜREÇ EL VERİRSE BOLU’DA ÇEKİLECEK  

          Ülke genelinde reyting rekorları kıran yemek yarışma programı MasterChef’te jüri üyeliği yapan Bolulu şef Mehmet Yalçınkaya ile yakın dost olan Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu mutfağını dünyaya tanıtımına katkı sağlayacak bir adım attı. Bakan yardımcısı Fatih Metin, programın bir bölümünün Bolu’da çekilmesi için girişimlerde bulundu.  Yaptığı görüşmelerden olumlu cevap alan Bakan yardımcısı Fatih Metin, pandemi  koşullarının el vermesi halinde MasterChef’in bir bölümünün Bolu’da çekileceğini söyledi. 

        BOLU MUTFAĞI TÜM DÜNYAYA TANITILACAK  

        MasterCehef’in Bolu yemeklerinin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını dile getiren Bakan Yardımcısı Metin; “Ülkemizin gastronomi merkezi olan Bolumuz, tanıtım anlamında maalesef istediğimiz seviyede değil. Bolulu aşçılarımız Türkiye’nin hatta Dünyanın dört bir yanında Türk mutfağına katkıda bulunurken, Bolu olarak biz yeterli tanıtımı yapamıyoruz. MasterChef programı bu anlamda Bolu’nun ve Bolu yemeklerinin tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır. Türk Televizyonlarında böyle bir program varsa ve bu program böylesine büyük bir izleyici kitlesine ulaşıyorsa, bu programın içerisinde Bolu’nun olmaması büyük eksiklik olurdu. Bu düşünceyle yaptığımız görüşmeler olumlu geçti. Pandemi süreci el verdiği takdirde programın Bolu’da çekileceği sözünü aldım. İnşallah en kısa zamanda MasterChef Bolu çekimlerini gerçekleştireceğiz” ifadelerine yer verdi.   

     

   

  • Ayse6 Aralık 2020 . 10:40

   Pasa pilavida yapsinnaaa emme
  • Gürses5 Aralık 2020 . 09:43

   Acun medyanın masterchef’de Uğur’u herkesin önüne çıkarıp diskalifiye etmesi, Uğur’un 10 sene önce yaptığından çok daha terbiyesizce. Bir genç nasıl para ve reyting için harcanır, işte böyle. Yazıklar olsun. Gerçekten çok üzücü bir olay. Bu olaya aracı olan bu 3 şefi de kınıyorum.
  • Bolulu4 Aralık 2020 . 09:34

   Bolunun ormanlarında çeksinler programı vahşice kesilen ağaçların yanında bunların hesabını kim verecekse
  • Xxxx4 Aralık 2020 . 07:25

   Günaydın
  • Patedeci3 Aralık 2020 . 18:37

   Patede büşüsünne..
  • Mustafa Musluer3 Aralık 2020 . 16:40

   meşhur bulgur çorbası niye olmasın
  • Asım ŞAİR3 Aralık 2020 . 16:34

   Hiç kimseden para almadan- talep etmeden, " Bursa Belediyesinin durumuna düşmeden " Mehmet şefin organize etmesi lazım. Çünkü Bolu'nun çocuğu, Bolu'ya olan borcunu ödemesi lazım. Üstelik yarışmanın favorilerinden Eray'da Bolu'lu. Ayrıca birilerinin devreye girmesine gerek olmadan programın Bolu'da çekimi yapılmalı diyorum..
  • Köylü Memet ağa3 Aralık 2020 . 15:42

   Güzel ve yerinde bir karar olmuş.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak