2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Cumartesi pazarları, Perşembe ve Cumaya alındı

Cumartesi pazarları, Perşembe ve Cumaya alındı
  1 Aralık 2020

  Cumartesi pazarları, Perşembe ve Cumaya alındı Yeni kısıtlamaların ardından ...

       Cumartesi pazarları, Perşembe ve Cumaya alındı      

        Yeni kısıtlamaların ardından il genelinde kurulan pazarlar için pazar günlerini duyuran Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, “Hafta içi bütün pazarlarımız açık olacak. Hafta sonları ise sadece manavlarımız açık olacak, onlar da paket servisi yapabileceklerdir” dedi.

         Yeni korona virüs kısıtlamalarının ardından il genelinde kurulan pazarlar için yeni günleri duyuran Başkan Altındal, “Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamaları üzerine yeni korona virüs tedbirleri kapsamında Pazar yerleri kısıtlamanın dışındadır. Cumartesi günleri kurulan Bahçelievler ve Sümer Mahallesi pazarları, hafta sonu sokağa çıkma yasağı olduğu için cuma gününe alındı. Şehir merkezindeki diğer bütün pazarlarımız yine eskisi gibi hafta içi açıktır. Gerek hallerden gerekse şehir dışından sebze-meyve sevkiyat yapacak arkadaşlar oda faaliyet belgelerini yanlarında bulundurma halinde yasaklardan muaf olacaklardır. Hafta sonları sadece manavlarımız açık olacak onlarda paket servisi yapabileceklerdir.

         Bahçelievler, Sümer, Gerede, Mengen, Taşkesti, pazarları Cuma günü, Cumartesi günleri kurulan Mudurnu pazarımız ise Perşembe günü kurulacaktır. Şehir dışından sebze-meyve getirecek olan esnafımızın odaya kayıtlı olduğuna dair oda faaliyet belgelerini bulundurma zorunluluğu vardır. Kurallara riayet edelim maske sosyal mesafeye ve temizlik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım tedbirlerle beraber biran önce şu musibetten kurtulmayı Rabbim nasip etsin” şeklinde konuştu.

  • Yorum Farkı2 Aralık 2020 . 12:59

   Hal Pazarına acil müdahele gerekmektedir. Daha fazla yer kaplamak adına bütün tezgahlar belirlenen sınırların bir iki metre önüne alınmış. Denetleyen yok, ikaz eden yok, ceza yazan yok. Hal Pazarı çevresi açık otoparka çevrilmiş, o bölgede araç trafiği arap saçına dönmekte. Milli Egemenlik Okulu'nun olduğu yönde araç park yasağı olmasına rağmen, Hal Pazarından Devlet Su İşleri Binasına kadar araç park edilmekte. Trafik Şube Müdürlüğü ve Zabıta Müd
  • Taner Başer 1 Aralık 2020 . 18:53

   Mengen pazarı 3 Aralık perşembe günü 10...ile 17.saatleri arasında yapılacağını belediyen duyurdu. İlgilenenlerin dikkatine.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak