“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 22 Kasım Pazar)

Vefat edenler (Bugün 22 Kasım Pazar)
  22 Kasım 2020

        1- Çamyayla Köyü halkından Merhum Niyazi Baysal’ın eşi, Merhum İbrahim Baysal, Hatice Çakır, Emine Koparan, Fatma Kışlak’ın anneleri, Arif Çakır, Kemal Koparan ve Mehmet Kışlak’ın kayınvalidesi, Fatih Baysal ve Nejla Gören’in babaanneleri; Müşerref BAYSAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çamyayla Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Mudurnu İlçesi Hüsamettindere Köyü halkından İbrahim Karakuz’un eşi, Laika Özsoy ve Aysel Gökdemir’in anneleri; Akkız KARAKUZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat:12.00’da Hüsamettindere Köyü’nde defnedilecektir.

        3- Mengen İlçemiz Düzağaç Köyü Bayraktarlar Mahallesi'nden Nuri Açıköz’ün eşi, Kemalettin, Kamuran, Bülent ve İbrahim Açıköz’ün anneleri; Bahtiyar AÇIKÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Mengen İlçemiz Gökçesu Beldesi Emirler Köyü sakinlerinden Sami Kahrıman’ın babası, Dursun Kahrıman’ın dedesi, Şerif Gündüz’ün babası; Saim KAHRIMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (23 Kasım 2020 Pazartesi günü) öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Emirler Köyü köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak