“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Sonbaharı kucaklayın

Sonbaharı kucaklayın
  19 Kasım 2020

  Yedigöller’de sonbaharı hissederek kucaklamak Doğanın bağrında, sonbaharın güzelliklerini hissederek, ...

  Sonbaharı kucaklayın

        Yedigöller’de sonbaharı hissederek kucaklamak
        Doğanın bağrında, sonbaharın güzelliklerini hissederek, doyasıya kucaklayarak yaşamak, ilanı aşk yapmak istiyorsanız doğaya, Yedigöller'den başka tavsiyemiz olamaz size.

        Yeşilin sarıya, sarının kızıla ve kızılın kahverenginin bin bir tonuna dönüştüğü, yaprakların zirvelerden birer müjdenin habercisiymiş gibi tek tek yeryüzüne indiği, ruhu huzurla doldurup, içsel yolculuğa çıkaran bir renk senfonisi… Bu senfoninin manzarası ise her adımınızda sizi kucaklayacakmış gibi çevreleyen gür ormanlar, maviden turkuvaza çalan renkleriyle irili ufaklı göller, sislerin ardından tüm heybetiyle başını yükseltmiş dağlar ve benzersiz endemik çiçekler olsun… Yaprakların hışırtıları üzerinde yürürken, kuşların cıvıltısı ile ürkek sincaplar ve her biri şifa kaynağı organik bitkiler size eşlik etsin. Bol oksijenli bu güzel yürüyüşün ardından acıktığınızda ise çağlar boyu en iyi aşçıları yetiştirmiş topraklarda olduğunuzu hatırlayın. Evet, hayal ettiğiniz cennet köşesi, sonbahara adeta güzelleme yazdıran Yedigöller'i görmeden sonbaharı yaşadım demeyin sakın.

       Metin Ferah    

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak