BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Ankara, İstanbul ve Bolu'da çete operasyonu

Ankara, İstanbul ve Bolu'da çete operasyonu
  14 Kasım 2020

  Ankara, İstanbul ve Bolu'da çete operasyonu Ankara polisinin, Ankara'da ...

       Ankara, İstanbul ve Bolu'da çete operasyonu

        Ankara polisinin, Ankara'da 11, İstanbul'da 3 ve Bolu'da 3 adrese düzenlediği eş zamanlı operasyonla çökerttiği çetenin üyeleri adliyeye sevk edildi. Ankara'da çevre illerden temin ettikleri ruhsatsız tabancaları satan ve polisin operasyonu ile yakalanan çetenin üyeleri adliyeye sevk edildi.

      Ankara'da çevre illerden temin ettikleri ruhsatsız tabancaları satan ve polisin operasyonu ile yakalanan çetenin üyeleri adliyeye sevk edildi.

       Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, çevre illerden temin ettikleri çok sayıda ruhsatsız tabancayı getirerek Ankara'da satan, vatandaşlara zorla senet imzalattıran, tefecilik yapan çeteye yönelik geçtiğimiz hafta Ankara'da 11, İstanbul'da 3 ve Bolu'da 3 adres olmak üzere toplam 17 adrese eş zamanlı operasyon düzenlemişti. Operasyonda 10 şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, 12 adet değişik çap ve markalarda ruhsatsız tabanca, 12 adet bahse konu tabancalara ait şarjör ve çok sayıda fişek ele geçirilmişti. Gözaltına alınan zanlılardan 7'si, emniyet işlemleri tamamlanarak adli makamlara sevk edildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak