BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Fatih Metin Bolu çiftçisine desteğini sürdürüyor

Fatih Metin Bolu çiftçisine desteğini sürdürüyor
  13 Kasım 2020

  Fatih Metin Bolu çiftçisine desteğini sürdürüyor Belediye seçmlerini kaybedip, ...

        Fatih Metin Bolu çiftçisine desteğini sürdürüyor

       Belediye seçmlerini kaybedip, Tarım ve Orman Bakan yardımcısı olduktan sonra Bolu'ya çok daha fazla hizmet getirmeye başlayan Fatih Metin, ilimizdeki çiftçilere desteğini sürdürüyor.

        Bolu Belediye Başkanlığı seçmlerini kaybettikten sonra Tarım ve Orman Bakan yardımcısı olan Fatih Metin, çiftçi ve köylülerimizin destekçisi olmaya devam ediyor.  

        Bolu çiftçisini Bakanlığın imkanlarından her fırsatta fazlasıyla yararlandıran Fatih Metin, Bolulu çiftçilerin yem bitki ihtiyacı için Bolu’ya %75 hibeli 35 ton yem bitki tohumu gönderdi.

        Bakanlığın yürüttüğü yem bitkilerinin üretiminin geliştirilmesi kapsamında İlimizde çiftçilere dağıtılmak üzere gönderilen 35 ton macar fiği ve yem bezelyesi çiftçilere teslim edildi. Dağıtılan yem bitkileri tohumlarının maliyetinin %75’i bakanlık tarafından ödendi.

         ‘Bolu tarımı hak ettiği yere gelecek’

         Konuyla ilgili açıklama yapan Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin; “Biz Bolumuza ve Bolulu çiftçilerimize bir söz verdik. Bolu ovasını hep birlikte el ele vererek yeşerteceğiz. Dörtdivan ovasından, Seben Ovasına, Mengen’den, Göynük’e, Kıbrıscık’tan Mudurnu’ya, Yeniçağa’dan Gerede’ye çiftçilerimizin ne ihtiyacı varsa seferber olacağız. Devletimizin desteği, bizlerin gayretiyle Bolu tarımı hak ettiği yere gelecek. Çiftçilerimiz isteyecek biz yapacağız ve Bolu’yu hep birlikte kalkındıracağız” dedi.

  • Muharrem İmamoğlu17 Kasım 2020 . 09:36

   Sayın Bakan Yardımcımız Fatih Metin bey bizim Yeniçağa köylerinde boş yerler var veya çok verese yüzünden ayrılmalar var. Bu nedenle köylerimize toplulaştırma projesi uygulanırsa çok iyi olur. vereselerden ve ekmiyenlerden kurtulmak için toplulaştıma ve sulama yapılamadı bunu sizden dört gözle bekliyoruz.Selam ve hürmetlerimle. Emekli müftü Yeniçağa Akıncılar Köyü Muharrem İmamoğlu
  • balıkçi16 Kasım 2020 . 01:02

   Bu tohumlar ne zaman geldi, ne zaman dağıtıldı,bende yazıldım neden mesaj gelmedi ?yine bir fırıldak döndü
  • Zeynep15 Kasım 2020 . 16:47

   Başa gelen herkes önce kendini, sonra ise yakınlarını düşünüyor gerisi fasa fiso. Torpili olan işe giriyor olmayan da girebilmek için uğraşıyor. Ben fatih metininde olmasını istemezdim açıkçası. Herkes menfaatçi olmuş ordan oraya . Belediye başkanı olamadı, bakan yardımcısı oldu illa bişi oluyorlar. Yeteri kadar doldu cepleri bırakında yenilik olsun. Hep aynı kişiler, aynı yüzler görmeyelim. Bizim adalete, dürüstlüğe ihtiyacımız var ama malesef buda müm
  • Osmanlı14 Kasım 2020 . 13:19

   Sayın Bakanım, Bolu merkez ilçede oturuyorum.kürkçüler mahallesi üzerinde bulunan karamanlar köyü ile at yaylası arasındaki yol patika yolundan farkı yok. il Özel idaresi bu yolların orman yolu olduğunu söylüyorlar. onların sorumluluk alanı dışındaymış. Orman bölge müdürlüğü ilgileniyormuş. Bu güzergâh taki yol sorunu yıllardan beri devam etmektedir. Siz ilgilenirseniz sorun çözülür.
  • Ertuğrul Şen13 Kasım 2020 . 21:19

   Başkanın özgüven zehirlenmesi yaşıyor. O ne yahu "içme suyuna şap atacağım" o kişiler benim personelim değil tanımıyorum gibi konuşmalar iyice ayyuka çıktı. En çok izlenen ulusal kanallarda haber yapıldı .Bu böyle gitmez nacizane.
  • Bekir13 Kasım 2020 . 16:49

   Ahan da buri yazıyon. Fatih Metin bakan olcak.
  • doğa13 Kasım 2020 . 15:42

   Bolu Tanjudan umduğunu bulamadı. Keşke Fatih Metini seçseydik diyor ama iş işten geçti.
  • başkan13 Kasım 2020 . 15:29

   Eee belediyede durumlar belli, bu gidişle çok rahat önümüzdeki dönem alır başkanlığı.. Bekleyin süpriz bir aday çıkmazsa..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak