BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Bolu’yu da, kendini de rezil etti !!!

Bolu’yu da, kendini de rezil etti !!!
  11 Kasım 2020

  Bolu’yu da, kendini de rezil etti !!! CHP’li Bolu ...

       Bolu’yu da, kendini de rezil etti !!!

         CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın Bolu halkına hakaret ederek, “Artık zapt edemiyorum. Belediyenin su şebekesine Gölköy’den şap katalım” şeklindeki sözleri, ulusal basından sonra bütün ulusal televizyon kanallarında ana haber bültenlerinde yer aldı. Başkan Tanju Özcan Bolu’yu tüm Türkiye’ye rezil etti.

         Çarşamba akşamı Shov Tv. Atv, Star ve Kanal D gibi reytingi yüksek olan televizyon kanalları başta olmak üzere bütün televizyon kanallarının ana haber bültenlerinde görüntülü olarak verilen haberlerde; “Şaka mı bu?- Gölköy Barajı’na şap mı katsam!- Gazozuna bir şey atmadık rahat ol!- Belediye meclisinde tepki çeken sözler- Kendi söyledi, kendi güldü” gibi başlıklar kullanıldı.

         

          Bolu’yu tüm Türkiye’ye rezil eden haber;

          Belediye Meclisi'nde seviyesiz muhabbet!

          CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan bir skandal ile gündemde. Özcan, son meclis toplantısında sendika temsilcisinin belediyedeki uygunsuz görüntüleri gündeme gelince, “Artık zapt edemiyorum. Belediyenin su şebekesine şap katalım” diyerek tüm şehir halkına hakaret etti.

         Koronavirüsten hayatını kaybeden yaşlılar için “Abartmaya gerek yok. Zaten bir ayakları çukurdaydı” diyen CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni bir skandalla daha gündemde. CHP’li Özcan son Belediye Meclisi toplantısında yaptığı seviyesiz muhabbetiyle dikkat çekti.

        DURDUK YERE SAÇMALADI

        2 Kasım’da gerçekleşen toplantıda AK Partili üyeler vatandaştan alınan katı atık bedeli ile ilgili bir konuda itirazda bulunarak düzeltilmesini istedi. Önce itiraz eden Özcan, kendi bürokratlarının da yanlışlığı kabul etmesi üzerine “Eksik varsa giderelim” dedi. Ancak Özcan hemen ardından AK Partilileri hedef alarak seviyesi düşük bir ‘gazoz’ muhabbeti açtı. Özcan ile Belediye Meclis üyeleri arasında şu diyalog yaşandı:

          SANA BİR GAZOZ ISMARLAYAYIM

         Özcan: Rahat ol (AK Parti Grup Başkanı) Burak Bey. Sana bir gazoz söyleyeyim. Çok sevdiğim bir sanatçı var Nuri Alço. Onun gibi de bakıp söyleyeyim. Burak Bey rahat ol. Gazozun içine bir şey atmadık rahat olun. Arkadaşlar bir gazoz filan ikramımız yok mu? Hep çay ikram ediyorsunuz. Kola meyve suyu... Bir şey olmaz rahat olun.

           ÜSTÜNE BİR DE ŞAP MUHABBETİ

           Belediye Meclis üyeleri: Sizin böyle bir şeyiniz varsa açık söyleyin.

           Özcan: Bu Türk filmlerinin klasik bir espridir.

           Belediye Meclis üyeleri: Son dönemde belediyede yaşanan şeylerden sonra. (Belediyede uygunsuz görüntüleri çıkan sendika temsilcisi ve belediyedeki bilgisayarına yasaklı görüntüler indirdiği gerekçesiyle gözaltına alınan imar müdürüne atıf yapılıyor.)

          Özcan: Belediyenin su şebekesine şap katalım. Özellikle yoğunlaşmasını istediğiniz bir yer var mı?

           BOLU’NUN SUYUNA ŞAP KATACAK

           Belediye Meclis üyeleri: Siz daha iyi bilirsiniz. Tüm yollar size çıkıyor.

           Özcan: Bu tür şeylerin Bolu’da çıkması beni üzdü. Hatta biraz önce esprisi de oldu. Biraz önce Edirne Valimizle görüştüm. Boluludur kendisi. “Başkanım ne oluyor Bolu’da” dedi. “Sayın Valim artık zaptedemiyorum. Gölköy Barajına şap mı katsam diye düşünüyorum” dedim.

           SANA MI DENK GELDİ?

           Özcan’ın gazoz geyiği bununla da bitmedi. Gazoz dağıttıran Özcan, bazı üyelerle de “İlaçlı gazoz kime denk geldi”, “Uykun mu geldi. Geldi ise ara verelim”, “Kırmızı yanaklarımla Nuri Alço’ya da benziyorum” gibi ifadelerle toplantı sonuna kadar sulu esprilerini sürdürdü.

       Şap cinselliği azaltır mı?

       Şapın cinsel isteği azalttıp azaltmadığı da sıklıkla merak edilen bir konudur. Şapın cinsel dürtüyü azalttığı konusunda, halk arasında genel bir kanı vardır. 
  Özellikle; askerlerin ve yatılı öğrencilerin cinsel isteklerini azaltmak için kullanılıdığı konusunda görüşler ve inanışlar bulunmaktadır.
        Şap; cinselliği azaltmaz, ancak psikolojik olarak kişide çöküntü, isteksizlik, yorgunluk yapar. Bu halsizlik neticesinde dolaylı olarak kişi, cinsellikten uzaklaşır.
  Bu maddeyi alan kişiler yeterince performans gösteremezler. 

   

  • bir Bolu lu 16 Kasım 2020 . 11:29

   ey kameranın gazına gelip abuk subuk yorum yapanlar kafanızı kumdan çıkarıp Bolu halkının görüşlerini alın yapılanları görün
  • geredeli ye 16 Kasım 2020 . 11:23

   gerede rumuzlu aklı evvel tam gerede nerede insanlık nerede dedirtecek kafada bir tipsin
  • Geredeli15 Kasım 2020 . 20:07

   Bolululara layık yakışır bir başkan ne kadar övünseler azdır eserleriyle. Basiretsiz herifler
  • ahmet15 Kasım 2020 . 16:45

   Mevki, makam ve para bazı çocukları bozuyor demek, o çocuklar ne zaman büyüyüp olgunlaşacaklar bilmem. Bildiğim bir şey var kırk yıllık kani olmaz yani... Lütfen medyatik olmaya özenmeyin.. Güzel bir söz var ya hayır söyle yada sus.
  • Ali Sarı 15 Kasım 2020 . 13:50

   Ünlü Türk büyüğü Mehmet Ali Erbil'in dediği gibi; ağzını tutamayan hiç bir yerini tutamaz. Birgün cumhuriyet düşmanı iskilipli hocaya koş, birgün u,lkuculere boncuk ver, birgün elde meşale cumhuriyetçilik oyna birgün anitparka koş Atatürk' e aglaş eeee vücut bu bir yere kadar direnir. Sonra yukarıdan aşağıdan iflas eder. Kısaca islah olamayan ishal olur
  • adem13 Kasım 2020 . 16:28

   bidahaki dönem karşısına alaattin bey çıkarsa seçilemez tanju bey, hani bolu eskişehir gibi olacaktı ne yapıldı, alpağut beydeki yolların ortalarına gereksiz gereksiz refüj yapıp yolu daraltmaktan başka, yaw ben son tarafa gidecem refüj war die haybiye dolanıp alttaraftan benzin harcatıo bana hergün oy vermem
  • sedat13 Kasım 2020 . 16:16

   walla bende dün akşam show haberde gördüydüm
  • bolulu12 Kasım 2020 . 23:46

   Adamın evnin elektriklerini sularını kesecen, özel güvenlik şirketini mühürleyecen çalışamaz hale getirecen. hapse attıracan e bu adama muhalif kanadın temsilcisi oldğunu söyleyen tanju efendi de sahip çıkmayacak. hatta aladdin yılmaz ın yalamalağını yapan yalaka gazetecilerle bir olacak. e buna allah da razı olmaz tab. tanju özcan peş peşe rezillikleri yaşıyor gaflar yapıyor. İlahi ikaz var kendisine farkında değil. o hala uçmaya devam ediyor.
  • Eğitimci12 Kasım 2020 . 20:57

   Mevki ve makam sahibi kişilerin, resmi toplantılarda gündem dışı konuşmalarına daha dikkat etmesi gerekir. Yoksa herkesin karşısında gülünç duruma düşülür. Bolu halkını hiç kimsenin yıpratmaya hakkı yok.
  • milliyetçi12 Kasım 2020 . 16:12

   CHP gerçekten Bolu da kan kaybediyor, başkanın çok yanlışı var ama etrafında bunu söyleyebilecek biri yok, İyi Parti ilçe başkanı bile başkanın il ve ilçe örgütünü önemsemediğini açık açık söyledi, seçimlerde artık işe aldığı Çoğu Bolulu bile olmayan personel ve aileleri (tabii Bolu daysa) ile oy toplar.
  • dede12 Kasım 2020 . 14:40

   danjuyu seçen seçmen.. belediyeye giderken çokkkk tikkatli olun...
  • yandaş12 Kasım 2020 . 13:15

   Ya arkadaş ben bunun kıydığı bir nikaha denk geldim. Aman yarabbi vıcık mıcık espiriler boş boş konuşmalar abuk sabuk laflar bitsede gitsek misali. Sanki gazozuna bir şey fıslatılmış misali.
  • mehmet12 Kasım 2020 . 02:07

   bu adam kaşınıyor bi kafam güzel denk gelsem ona gazozu ısmarlayacağım hemde ilaçlı boluyu rezil rüsva etti yokmu chp de bu adama haddini bildirecek hepsi kafasını kuma gömmüş ayıptır cahit çıngı bile ses çıkarmıyor o adamı bile susturmuş lar ama halk bunları görüyor kendisine nuri alçoyu örnek alan bir belediye başkanına siz değil şehrinizi çöpünüzü bile güvenemezsiniz
  • Bolulu 12 Kasım 2020 . 00:43

   CHP Bolu'Da her geçen gün kan kaybetmeye devam ediyor. bu adamın yaptıklarına kimse bi dur demezse CHP nin yarın seçimlerde işi çok zor
  • EY GİDİ BOLU11 Kasım 2020 . 22:32

   7. YILIM OLDU BOLUDAN ÇIKALI UĞRAMAMAK ÜZERE AMA YAZIKLAR OLSUN BOLUYU BÖYLE REZİL EDEN YEREL YÖNETİMLERE... ALLAH ISLAH ETSİN HEPİNİZİ İNŞALLAH...
  • Deli Vatandaş 11 Kasım 2020 . 21:07

   Ben im oyumun karşılığı bu olmamalı
  • Dursun Öz. 11 Kasım 2020 . 21:02

   CHP Bolu il yönetimi derhal açıklama yapmalı ve partilerinin üyesi Tanju Özcan'ın bu ifadelerini benimseyip benimsemediklerini açıklamalıdır..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak