BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Sen şimdi Bolu halkını töhmet altında bırakmadın mı?

Sen şimdi Bolu halkını töhmet altında bırakmadın mı?
  10 Kasım 2020

  Özcan bütün şehir halkına hakaret etti! Bolu Belediye Başkanı ...

       Özcan bütün şehir halkına hakaret etti!

          Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan hatırlanacağı gibi Belediye'de peş peşe patlayan skandal haberlerin ardından, Gazetemizden davacı olmaları için Belediye çalışanlarının tamamını adliyenin önüne yığarak şov yapmıştı. Gazetemizden davacı olan, ve olmayanları tek tek isim yoklaması yaparak yönlendiren kişi ise makamında mastürbasyon yaparken görüntüleri ortaya çıkan Belediye İş Sendikası Başkanı Sinan Ay’dan başkası değildi. Mastürbasyon olayından sonra Tanju Özcan’ın “bizim personelimiz değil” dediği bu şahıs, halen belediye personeli olarak çalışmaya devam ediyor.

          Belediye çalışanları töhmet altında bıraktığımız gerekçesiyle belediye çalışanlarını mesailerini bıraktırıp otobüslerle adliyeye taşıtan Tanju Özcan, bu kez kendisi bütün Bolu halkına hakaret etti. Tanju Özcan’ın Belediye Meclis toplantısında yaptığı seviyesiz konuşmaları ulusal basının gündemine “Belediye Meclisi'nde seviyesiz muhabbet” başlığıyla manşet oldu. Özcan, son meclis toplantısında sendika temsilcisinin belediyedeki mastürbasyon görüntüleri gündeme gelince, “Artık zapt edemiyorum. Belediyenin su şebekesine şap katalım” diyerek tüm şehir halkına hakaret etti.

        Yeni Şafak Gazetesi’nin haberi aynen şöyle;

          Belediye Meclisi'nde seviyesiz muhabbet!

          CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan bir skandal ile gündemde. Özcan, son meclis toplantısında sendika temsilcisinin belediyedeki uygunsuz görüntüleri gündeme gelince, “Artık zapt edemiyorum. Belediyenin su şebekesine şap katalım” diyerek tüm şehir halkına hakaret etti.

         Koronavirüsten hayatını kaybeden yaşlılar için “Abartmaya gerek yok. Zaten bir ayakları çukurdaydı” diyen CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni bir skandalla daha gündemde. CHP’li Özcan son Belediye Meclisi toplantısında yaptığı seviyesiz muhabbetiyle dikkat çekti.

        DURDUK YERE SAÇMALADI

        2 Kasım’da gerçekleşen toplantıda AK Partili üyeler vatandaştan alınan katı atık bedeli ile ilgili bir konuda itirazda bulunarak düzeltilmesini istedi. Önce itiraz eden Özcan, kendi bürokratlarının da yanlışlığı kabul etmesi üzerine “Eksik varsa giderelim” dedi. Ancak Özcan hemen ardından AK Partilileri hedef alarak seviyesi düşük bir ‘gazoz’ muhabbeti açtı. Özcan ile Belediye Meclis üyeleri arasında şu diyalog yaşandı:

          SANA BİR GAZOZ ISMARLAYAYIM

         Özcan: Rahat ol (AK Parti Grup Başkanı) Burak Bey. Sana bir gazoz söyleyeyim. Çok sevdiğim bir sanatçı var Nuri Alço. Onun gibi de bakıp söyleyeyim. Burak Bey rahat ol. Gazozun içine bir şey atmadık rahat olun. Arkadaşlar bir gazoz filan ikramımız yok mu? Hep çay ikram ediyorsunuz. Kola meyve suyu... Bir şey olmaz rahat olun.

           ÜSTÜNE BİR DE ŞAP MUHABBETİ

           Belediye Meclis üyeleri: Sizin böyle bir şeyiniz varsa açık söyleyin.

           Özcan: Bu Türk filmlerinin klasik bir espridir.

           Belediye Meclis üyeleri: Son dönemde belediyede yaşanan şeylerden sonra. (Belediyede uygunsuz görüntüleri çıkan sendika temsilcisi ve belediyedeki bilgisayarına yasaklı görüntüler indirdiği gerekçesiyle gözaltına alınan imar müdürüne atıf yapılıyor.)

          Özcan: Belediyenin su şebekesine şap katalım. Özellikle yoğunlaşmasını istediğiniz bir yer var mı?

           BOLU’NUN SUYUNA ŞAP KATACAK

           Belediye Meclis üyeleri: Siz daha iyi bilirsiniz. Tüm yollar size çıkıyor.

           Özcan: Bu tür şeylerin Bolu’da çıkması beni üzdü. Hatta biraz önce esprisi de oldu. Biraz önce Edirne Valimizle görüştüm. Boluludur kendisi. “Başkanım ne oluyor Bolu’da” dedi. “Sayın Valim artık zaptedemiyorum. Gölköy Barajına şap mı katsam diye düşünüyorum” dedim.

           SANA MI DENK GELDİ?

           Özcan’ın gazoz geyiği bununla da bitmedi. Gazoz dağıttıran Özcan, bazı üyelerle de “İlaçlı gazoz kime denk geldi”, “Uykun mu geldi. Geldi ise ara verelim”, “Kırmızı yanaklarımla Nuri Alço’ya da benziyorum” gibi ifadelerle toplantı sonuna kadar sulu esprilerini sürdürdü.

       Şap cinselliği azaltır mı?

       Şapın cinsel isteği azalttıp azaltmadığı da sıklıkla merak edilen bir konudur. Şapın cinsel dürtüyü azalttığı konusunda, halk arasında genel bir kanı vardır. 
  Özellikle; askerlerin ve yatılı öğrencilerin cinsel isteklerini azaltmak için kullanılıdığı konusunda görüşler ve inanışlar bulunmaktadır.
        Şap; cinselliği azaltmaz, ancak psikolojik olarak kişide çöküntü, isteksizlik, yorgunluk yapar. Bu halsizlik neticesinde dolaylı olarak kişi, cinsellikten uzaklaşır.
  Bu maddeyi alan kişiler yeterince performans gösteremezler. 

  • adilce15 Kasım 2020 . 20:17

   tanju.....hitabıyla seslenmeye layık değilsin.çoooook ucuz kafalılık yapıyorsun.devlet adamlığı nerde,yöneticilik nerde, sen o şapı kadehin içine koy rahatlarsın anlatabildim mi?
  • Cehape zihniyeti tam olar15 Kasım 2020 . 20:11

   Seviyesiz herif sana oy verenleri öpeceksin
  • Emekli12 Kasım 2020 . 13:09

   cehape nin kuyruğu ip partinin her konuda zart zart konuşan selvi boylu al yazmalı başkanı bu konuda diyeceğin bir şey yokmu, tancu nun kulağını çekmeyecenmi. Bi beyanat vereydin gazeteye çıkmış olurdun.
  • Misafir11 Kasım 2020 . 19:21

   Çok şükür atv haberede ciktik hadi başkan temizle bakalim. Merak ediyoruz bolu olarak. Cinsel sorunlarımızı turkiye duydu.
  • yandaş11 Kasım 2020 . 18:50

   Şu seviyeye bakarmısınız şu muhabbete bakarmısınız dertleri hizmet değil laylaylomm. Bu başkan daha öncede Cumhurbaşkanının sesi kısıldığında erkek desem erkek değil kadın desem kadın değil sanki üçüncü bir türün sesi demiş akabinde randevu talebi RTE tarafından geri çevrilince mızıklamıştı.Seviye önemli çok önemli.
  • engin11 Kasım 2020 . 14:56

   Muhabbete bakarmısın seviyeye bakarmısın.Yazıklar olsun.
  • lokma11 Kasım 2020 . 11:27

   ben sayın özcana oy vermemiştim, pişman da değilim
  • Aydın/didim11 Kasım 2020 . 11:18

   Devlet ciddiyeti nerede. Bolulu olarak utandım
  • TURHAN10 Kasım 2020 . 23:49

   CHP'li bir başkanın böyle bir törene geç kalması affedilemez bir ayıptır NOKTA.
  • bolulu10 Kasım 2020 . 23:41

   Dostlar cıddıyet sevıyesızce bır dıyolog .Bizi yönetenlerın hallerı.
  • Tehlikeli sülo10 Kasım 2020 . 22:26

   Bir sapık daha var belediyede arkadaşlar, belediyede çalışan bayanlara asılan kim diye sorsanız herkes bilir o sapığı namı diğer sülo derler hatta 3 sene önce birisinin karısına aşıldığı İçin evinin önünde çok kötü benzettiler on gün belediyeye gelemedi O KENDİNİ BİLİYOR inşallah yakında onunda kasetleri çıkar pis şerefsiz herif
  • dede10 Kasım 2020 . 21:37

   zapt etme işini müdüre! mi vermişler...halk belediyeye korkudan giremeyecek...tuttuklarını.....!!!! ayıp be mahalle ağzı bile böyle muhabbetten hicap duyar...tek kelime ile utanmazlık..Boluluya layık...bu sseviye....şapla ilgili gazozla ilgili tecrübe sahibi...zahar!!!
  • Ramazan10 Kasım 2020 . 20:05

   Su sinan ay denen dun ne idim bugun ne oldum delisi sonradan gormeyi halen belediye bunyesinde bulundurup insanlarin suyuna şap ilaci espirisi yapacaklarina,belediyede adi sex,fuhus erotiklik,porno vebcam gibi pis haberlere bulasanlari kisirlastirsinlar. Gazoz ne abi? Sapikca fikirleri olanlar sapikca sozler sarfederler. Sayet bu konusmalar gectiyse hic yakisik almamiz Normal bir vatandas soylese sapik muamelesi gorur. Belediyenin yapacagi tek sey kendi logolarina kara suruleri def ermektir
  • Misafir 10 Kasım 2020 . 19:24

   Yazıklar olsun bize. Bence başkan şap olayini yakın cevresine uygulasın. Her zamanki gibi bunada güler geçeriz,bize müstehak. Sayın ortak iyi parti bi ses verin.özür dileyin.
  • Cöle10 Kasım 2020 . 19:20

   Desenize bolu da 15 günde şap muhabbeti sürer...
  • Murat Ataman10 Kasım 2020 . 19:06

   Güzel espri.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak