BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Aklın yolu bir, kapatmak en son çözüm olmalı !

Aklın yolu bir, kapatmak en son çözüm olmalı !
  17 Ekim 2020

  Aklın yolu bir, kapatmak en son çözüm olmalı ! ...

       Aklın yolu bir, kapatmak en son çözüm olmalı !      

        14 Ekim tarihli haberimizde tünelin trafiğe kapatılmasının yanlış olduğunu belirterek; "Tünel ulaşıma kapatılmadan da çalışmalar yapılamaz mıydı?" diye haber yapmıştık

        Tünelin Ankara yönüne trafiğe kapatılmasının üzerinden 3 gün geçmeden Bolu Dağı'nda trafik kilitlenince Karayolları dediğimize geldi ve İstanbul yönüne tünel trafiğini gelişli gidişli kullandırarak çözüm üretmek zorunda kaldı.     

         Bolu'da, derz yenileme çalışması nedeniyle 3 gün önce araç trafiğine kapatılan TEM Otoyolu Kaynaşlı-Abant Kavşağı arası Ankara yönü, hafta sonu yoğunluğu nedeniyle geçici olarak hafif araçlara açıldı. TEM'in her iki yönünden de geçişlerine izin verilmeyen ağır araçlar, D-100 Karayolu'na yönlendirildi. Bolu'da, TEM Otoyolu Ankara yönü Kaynaşlı-Abant Kavşakları arasında bulunan viyadüklerde derz yenileme çalışması nedeniyle otoyol, 14 Ekim günü, araç trafiğine kapatıldı. Otoyolun kapatılmasının ardından araçlar, Kaynaşlı Gişeleri'nden D-100 Karayolu'na yönlendirildi. D-100 Karayolu Bolu Dağı kesimini kullanan araçlar, Abant Gişeleri'nden yeniden TEM'e bağlandı. TEM'in Ankara yönünün trafiğe kapatılmasıyla 3 gün boyunca D-100 Karayolu Bolu Dağı kesiminde araç yoğunluğu yaşandı.

         TRAFİK İSTANBUL YÖNÜNDEN ÇİFT TARAFLI VERİLİYOR

         Hafta sonu nedeniyle araç yoğunluğunun daha da artmasıyla sabah saatlerinde hafif araçların Kaynaşlı Gişeleri'nden TEM'e girişine izin verilmeye başlandı. Ankara istikametine gitmek isteyen sürücüler için TEM'in İstanbul istikameti çift yönlü olarak açıldı. Araçlar Bolu Dağı Tüneli mevkisine geldiklerinde yeniden Ankara şeridinden yollarına devam edebildi. Ağır araçlar ise, Kaynaşlı ve Abant kavşaklarında görevli polis ekipleri tarafından D-100 Karayolu'na yönlendirildi. Güzergah üzerinde herhangi bir trafik aksaklığı yaşanmaması için çok sayıda trafik polisi ve karayolları personeli görev alıyor.

  • ppolat20 Ekim 2020 . 09:58

   Nerde o zeka.Müdür terfi etti üstelik.
  • sabahattin18 Ekim 2020 . 23:52

   dün düzceden geliyordum iki tır yan yana yolu felç ettiler denetim yok tıra korna ile uyardım adam el hareketi yapıyor ve bir tane polis göremedim yolda abant sapağına kadar
  • Adem18 Ekim 2020 . 16:12

   Yine yoldan geçen kamyon tırlar var hiç denetim olmuyo galiba

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak