BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 17 Ekim Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 17 Ekim Cumartesi)
  17 Ekim 2020

        1- Sağlık Mahallesi halkından Merhum İzzet ve Merhume Rahime Becikoğlu’nun oğlu, Merhum Muhittin, Merhume Havva, Merhume Lütfiye, Merhum Yılmaz, Merhum Mustafa, Abdullah, Safinaz, Hayriye ve Bahriye’nin kardeşleri, Halise Becikoğlu’nun eşi, Alper ve Alpaslan Becikoğlu’nun babaları; Mehmet BECİKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat:11.00’da Şehitler Mezarlığı’nda kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

       2- Dörtdivan ilçemiz Kargıbayramlar Mahallesi sakinlerinden Hacı Halit Kırıkoğlu’nun eşi, Abdullah ve Talip Kırıkoğlu’nun Anneleri; Nezaket KIRIKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat:11.30 da evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra, Kargıbayramlar Mahallesi mezarlığına defnedilecek.

  • Asım ŞAİR18 Ekim 2020 . 13:21

   Mehmet kardeşim aramızdan ayrılmana çok çok üzüldüm. Sevenlerine ve Ailene sabırlar diliyorum. Nurlar içinde uyu güzel kardeşim. Allahtan rahmet diliyorum..
  • İbrahim aslan17 Ekim 2020 . 18:04

   Merhum Mehmet becik oğluna alllahtan rahmet diler ailesi ve çocuklarına baş sağlığı dilerim mekanın cennet olsun nur içinde yat sayın abim 11 yıl senle çalıştım hakkını helal benim sende hakkım varsa helal olsun nur içinde yat Amin
  • Semra-Eşref ORHAN17 Ekim 2020 . 12:55

   Mehmet Becikoğlu arkadaşım, aile dostum zamansız aramızdan ayrılışın bizleri ziyadesiyle üzmüştür.Mekanın cennet olsun.Eşi Halise hanıma ve çocukları ALPER ile ALPASLAN'a ve diğer aile efradına sabırlıklar dileriz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak