BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

TOKİ işyerinin üzerine çıkılan kaçak katlar, Başkanı yaktı !

TOKİ işyerinin üzerine çıkılan kaçak katlar, Başkanı yaktı !
  13 Ekim 2020

  TOKİ işyerinin üzerine çıkılan kaçak katlar, Başkanı yaktı ! ...

  TOKİ işyerinin üzerine çıkılan kaçak katlar, Başkanı yaktı !

           TOKİ işyerinin üzerine çıkılan kaçak katlar, Başkanı yaktı !

           Taşkesti Beldesi’nde TOKİ konutlarının iş yeri olarak yapılmış olan binanın üzerine 2 kat daha çıkılarak proje adeta katledilirken, Taşkesti Beldesi Belediye Başkanı Tahsin Özcan da bu katliama onay verdi.

           Edinilen bilgiye göre Taşkesti Beldesi’nde uzun bir süre önce yapılarak sahiplerine teslim edilen TOKİ konutlarına hitap eden bir de iş yeri inşa edildi.

           Projeye göre tek katlı olarak yapılan iş yerini Taşkesti TOKİ Market olarak çalıştıran iş yeri sahibi binanın üzerine kaçak olarak iki kat birden çıkarak, iş yerinin üzerine konut yaptı.

          İddiaya göre kaçak olarak çıkılan 2 kata, Taşkesti Belediyesi de iskan ruhsatı vermek gafletinde bulundu.

          Ancak Taşkestili vatandaşlar projenin katledilerek kaçak kat çıkılmasına göz yummadı.

            Olayı CİMER’e ve İç İşleri Bakanlığı’na taşıyarak, Belediye Başkanı Tahsin Özcan hakkında soruşturma izni verilmesini sağladı.

            Hakkında soruşturma izni verilen Belediye Başkanı Tahsin Özcan’ın, kaçak çıkılan 2 kata ruhsat vermesi nedeniyle önümüzdeki günlerde yargılanacağı belirtiliyor.

  • Liyakat15 Ekim 2020 . 21:56

   Hizmetten ve iletişimden uzak bir kişiliği başkan olarak ATAMAK taskestinin görmüş olduğu bir zülüm olarak kayıtlara geçmiştir. Bu olayda sadece başkan değil kendini kaft dağının üstünde gören fen işleri memuruna da gerekli idari işlemlerin yapılması gerekiyor. Sarot turizm için her türlü illegal onaylara izin veren yıllarca kullanılan köy yolunu dahi işgal edip ormanı katlederek yeni yol açılmasına sebep olanlar da bu gibi işleme tabi tutulmalı. Yeni imar u
  • Yaver Ünlü 15 Ekim 2020 . 15:46

   Bu Ne Ki ? Başkan Orada Kaçak Yapıya sessiz kalmış KAÇAK YAPIYI Yıkması gerekmekte iken, Kat çıkmasına izin vermiş. Elbette Yargılanır ve iyi bir ceza alır. Hatta Önce Başkanlıktan el çektirilir. zaman gelip geçer Peki MECLİS ÜYELERİNİN BEDELSİZ Olarak Binlerce Kamyon Hafriyat Yapması Yönünde bir İşletmeci için Meclis Kararı alması peki bu nasıl bir SUÇ Çıkar Örgütü Kurmak Görevi Yapmamak Görevi Yapmaya direnmek ZİMMET vb Yani bu Şehirde Bu yönde Kara
  • Metin Çelik15 Ekim 2020 . 15:24

   Bu durumda Başkanın Yargılanacak olması. İÇ İŞLERİ Bakanlığının İzin vermesine Tabii. Yani 4483 Sayılı Yasa Kapsamında Yargılama Yapılması izne tabii . Acaba Sn Vali Bu durum karşısında ne yapacak Yargılamaya izin verecek mi. verirse Belediye Başkanı ve Avaneleri TCK nın 257. Maddesinden Yani Görevi Kötüye Kullanmaktan ve Yine Bilirek isteyerek Bir başkasına Ticari bir Şahsiyete Çıkar Sağlamaktan Yani başka ve daha ağır bir suçtan ve zimmetten Yargılanır
  • Merkeşlerli14 Ekim 2020 . 16:16

   Edepsiz adapsız liyakatız hakkaniyetsiz insanları kamu kurumlarına yerleştirirseniz olacağı bu. Aynı karakterdeki kişileri tüylendirirler. Bolumuzda da yokmu parti rüzgarıyla birsürü dalavere çeviren? Daha düne kadar alaaddine yargılama izni vermiyodu dönemin idarecileri. Çok arayacaksınız bu günleri çoook. Makamlar mevkiler ekonomiler değişecek gidecek.Sınavlarınız en sevdiklerinizle karşınıza çıkacak.Ozaman ne yaptım dersiniz de gayrı çare kalmamış olacak
  • remzi kocaman13 Ekim 2020 . 23:24

   kaçak kat yapan A K P liyse, başkan da a k p LİYSE ki öyledir başka türlü bu riski kimse alamaz, hukuk adalet kalmadı diyorlar yazarlar söylüyor, sonucu görün günün adaletini göreceksiniz ne çıkacak.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak