BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Çocuklarının önünde kendisini asarak intihar etti

Çocuklarının önünde kendisini asarak intihar etti
  9 Ekim 2020

  Kendini asarak intihar etti Kılıçarslan Mahallesi’nde yaşayan 3 çocuk ...

        Çocuklarının önünde kendisini asarak intihar etti       

         Kılıçarslan Mahallesi’nde yaşayan 3 çocuk annesi 31 yaşındaki Tuğçe Yiğit çocuklarının önünde kendisini iple asarak intihar etti.

        Olay, akşam saatlerinde Kılıçarslan Mahallesi’nde meydana geldi. Yunus Emre Bulvarı üzerinde bir apartmanda yaşayan 3 çocuk annesi 31 yaşındaki Tuğçe Yiğit, evinde çocuklarının önünde kendisini doğalgaz borusuna asarak intihar etti.

        İhbar üzerine olay yerine gelen kardeşi ve eski eşi Tuğçe Yiğit'in cansız bedeniyle karşılaştılar. 3 çocuk annesi olan genç kadının uzun süredir bunalımda olduğu öğrenildi. Tuğçe Yiğit incelemelerin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

        Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

        Genç kadının son sözleri yürek burktu

        Genç kadın dün akşam sosyal medya hesabından, "Birgün arkandan kimsenin ağlamayacağını bilmek bile güzel" sözlerine yer verdiği bir hikaye paylaşmıştı.

  • İsimsiz13 Ekim 2020 . 10:33

   Çocuklarını devlet alsın demeyin çünkü onlara bakıcak insanlar var en azından onlar bakıyo
  • Atu12 Ekim 2020 . 08:20

   Bu kadin hicmi sahibi yoktu niye geri aldı mustafa denilen eski eş bunalıma sokmak içinmi aldı kadına sahip çıkamadı kendi evinde açtı kadin 3 yavrunun günahı 'ne kahvede içki kumar içindemi büyütecek bu çocukları devlet alsın lütfen
  • Yorum Alexander dobloviç11 Ekim 2020 . 23:23

   Aslında bu kadının ölümünden eski eşi akrabaları komşuları tanıdıkları utanç duymalı. Bu kadın bu kadar bunalımdayken nasıl okurda anlamazsınız. Üç çocuklu bir kadın hiç derdi sorunu olmaz mı. Ama toplum o kadar duyarsız ki, cep telefonları tv dizleir amerikan filimleri beynimizi yıkamış yok etmiş. İnsan bir arkdaşının komşusunun akrabasının kötü durumda olduğunu bilmez mi...... Hepinize yazıklar olsun. biraz sorumluluk duyun...... Allah bağışlkasın
  • Yağmur11 Ekim 2020 . 12:00

   :((

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak