BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ Yamaner Kuyumculuk'ta

‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ Yamaner Kuyumculuk'ta
  10 Ekim 2020

  ‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ Yamaner Kuyumculuk'ta Yamaner Kuyumculuk ‘EFSANE İNDİRİM ...

  ‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ Yamaner Kuyumculuk'ta‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ Yamaner Kuyumculuk'ta‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ Yamaner Kuyumculuk'ta

      ‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ Yamaner Kuyumculuk'ta     

       Yamaner Kuyumculuk ‘EFSANE İNDİRİM GÜNLERİ’ 12 Ekim’de Yukarı Çarşı ve Cadde mağazalarında başlıyor. 

        Birçok üründe maliyetine hatta bazı ürünlerde zararına yapılacak olan satışlar, Yamaner Kuyumculuk’un, Yukarı Çarşı ve Cadde mağazalarında 5 gün boyunca efsane fiyatlarla devam edecek. 

        Bolu’da 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Yamaner Kuyumculuk, “Efsane İndirim” günlerinde altın, pırlanta, elmas ve saat gruplarında, her zevke hitap eden özel tasarımları müşterilerinin beğenisine sunacak. 

        Roberto Bravo, Cetaş, Arpaş, ReGold, Yamachi gibi birçok markalı altın grubunun yanı sıra, Seiko, Lorus, Wainer, Gant, Quantum, Bulova, Slazenger gibi dünya markası saatleri de koleksiyonunda bulunduran Yamaner Kuyumculuk, bu özel haftada %70’e varan indirimlerle fark yaratacak. 

         Mücevherat ürünlerini lüks olmaktan çıkartarak, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata satmayı ilke edinen Yamaner Kuyumculuk’a gelen misafirler “Efsane İndirim” günlerinde, 14 ayar baget pırlanta yüzükleri 1.299 TL’den, özel üretim 14 ayar altın baget yüzükleri ise 599 TL’den başlayan fiyatlar ile alma fırsatını yakalayacaklar. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak