BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Lütfen yalan sığmayın !!!

Lütfen yalan sığmayın !!!
  7 Ekim 2020

  Lütfen yalan sığmayın !!! Herkesin bildiği bir gerçeğin yalanla ...

           Lütfen yalan sığmayın !!!

          Herkesin bildiği bir gerçeğin yalanla dolanla örtbas edilmesi mümkün müdür? Elbette değildir.

         Açıkça ortaya çıkan ve insanlar tarafından bilinen, dedikoduları ayyuka çıkmış bir olayı değiştirmeye çalışmak, kendi kendini ve Bolu’yu bütün Türkiye’ye rezil etmekten başka hiçbir işe yaramazdı, ve yaramadı da!

          İmar ve Şehircilik Müdürü’nün bilgisayarına indirdiği çocuk pornosu (Kuvvetli delil var ki tutuklandı) ile yakalanmasının ardından, Belediye İş Sendikası Başkanı Sinan Ay’ın makamındaki mastürbasyon görüntülerinin savunulabilecek hiçbir tarafı olmadığı halde, yalakalıkta sınır tanımayan bazı yerel basın organları bunu bile savunmaya kalktı ya, söyleyecek söz bulamıyorum bunlara. İyi ki kurucusu olduğum Gazeteciler Cemiyeti’nden 25 sene istifa etmişim, bugün bunlarla birlikkte GAZETECİ sıfatı ile anılmaktan utanç duyuyorum.

           Sendika Başkanlığı makam odasında sanal seks yaparak 31 çeken vatandaş komplo kurdular diye. tutmuş bir de utanmadan açıklama yapmış, bizim utanmaz basıncı vatandaşlarda bu adamı aklamak adına bunu kendi ifadeleri ile haber yapmış.

            Yav sana belediyedeki makam odanda sanal seks yap, pantolonunu çıkartıp otuzbir çek, bizde seni videoya kaydedelim, sonra da bunu yayalım, seni meşhur edelim mi dediler? Sen makam odanda arkana Atatürk posteri ve Türk Bayrağı’nı alarak yaptığından hiç mi utanmadın?

            Sendika Başkanı Belediye personeli değil MİŞ!

            Bolu’nun Belediye Başkanı Tanju Özcan çıkmış milletin gözüne baka baka yalan söylüyor. Sendika Başkanı olan Sinan Ay Belediye personeli değilmiş.

            Sendika başkanı belediye personeli içinden seçilir Sayın Tanju Özcan, bunu sende çok iyi biliyorsun. Seçimi kazanan sendika başkanı, başkan olduğu süre içinde maaşını sendikadan alır. Başkanlığı bittiği gün belediyedeki görevine geri döner. Yani bu adam Bolu belediyesi personelidir.

            Sen bu adamı 1200 kişinin eksiksiz olarak bizden davacı olması için görevlendirmedin mi?

          Eyyyy Tanju Özcan!!!

            Sen bu sendika başkanını belediye çalışanları toplam 1200 kişiyi eksiksiz olarak bizlerden davacı olması için görevlendirmedin mi? Davacı olmayanları tek tek tespit edip ellerine senin hazırlattığın matbu suç duyurusu dilekçesini vererek adliyeye gönderen, sendika başkanı Sinan Ay değil mi? Bolu Belediyesi personeli olmadığını söylediğin Sinan Ay’ı bu özel görev ile nasıl görevlendirdin peki? Bunun cevabını nasıl vermeyi düşünüyorsun?

            Neden yalan sığıyorsun (yalana sığınıyorsun) eyyyy Tanju Özcan!!!

             Allah’ın sopası yok!

             Bolu Belediyesi’nde çalışan 1200 kişiyi zorlayarak, işten çıkarmakla korkutarak, üzerimize kışkırtıp emir vererek, önce Adliye binası önünde şov yaptınız. Sonra bütün personelin hakkımızda suç duyurusunda bulunup bulunmadığını sendika Başkanı Sinan Ay’a özel görev vererek, isim yoklaması yaptırıp, kontrol ettirdiniz. Belediye’de çalışan insanların işsiz kalmamak uğruna bu konuda şahitlik etmeyeceğine inanmışsınız belli ki.

             Peki sizin başkanlık göreviniz bittiği anda bu çalışanların hepsi birden kışkırtıldıklarını, tehdit altında bu eyleme imza attıklarını söyleyerek sizin ipliğinizi pazara çıkarırlarsa ne yapacaksınız?

             Ankara’da siz fazla uçmuşsunuz!

              Tanju Özcan kardeşim! Siz Ankara’da milletvekili olarak bulunduğunuz süre içinde mecliste kürsüye çıkıp şova yönelik iki laf etmekle kendinizi dev aynasında görmeye başlamış ve baya bir uçmuşsunuz. Bizim yalaka basında bolca poh pohlayarak sizi uçurmaya devam ediyor.

           Bolu küçük bir yer olduğu için herkes herkesi çok iyi görüp tanıma fırsatı buluyor ve hele ki bir siyasi olarak sizin gibi toplum önünde olan bir insan, ne yazık ki kısa zamanda çok iyi analiz ediliyor.

           Bu nedenle size diyorum ki; uçmayı bırakın ve ayaklarınız suya ersin artık.

           Sizin Ankara’daki milletvekilliğiniz döneminde kazandığınız halkın sempatisinden eser kalmadı çünkü! Bunu öncelikle sizin görmeniz ve bilmeniz gerekiyor.

           Siz de biliyorsunuz ki; Bunu sadece ben söylemiyorum. En başta CHP il ve ilçe örgütlerinde de aynı görüş hakim.

           Lütfen yalan sığmayın !!!

          Belediye eski İmar Müdürü ve Alaaddin Yılmaz’ın Başdanışmanı olan kişinin, sarışın sevgilisi ile makam odasını içerden kilitleyip içerde ne yaptıkları ile baş gösteren ve Başdanışman’ın eşinin kocasını makam odasında dostu ile basması sonrası yaşanan kavga ve gürültü Belediye Meydanı’nı çınlatmış ve bütün belediye personeli bu olaya şahit olmuştur.

            Lütfen yalan sığmayın Sayın Özcan !

            Gökçesu önceki Belediye Başkanı(CHP’li) sizin işe soktuğunuz genç kıza sarkması taciz etmesi ile yaşanan süreç sonrası çaresizce sizden yardım isteyen genç kıza yardımcı olmak yerine, bu konuyu ört-bas etmesi için tavsiyede bulunduğunuzu bilmiyoruz mu sanıyorsun?

             Bu mudur sizin ahlak anlayışınız?

             Lütfen yalan sığmayın Sayın Özcan

             Pandeminin başladığı ilk günlerde Bolu Belediyesi’nin arkasındaki yeni katlı otoparkta otomobil içinde 2 (iki) belediye çalışanı bir erkek ve bir kadının yasak ilişki halinde otomobildeki sevişme görüntüleri kamera kayıtları ile önünüze koyulduktan sonra ne yaptınız? Yine ört bas!

              Lütfen yalan sığmayın Sayın Özcan!

              Bolu Belediyesi’nde makam şoförü bir erkeğin belediyenin bodrum katında başka bir erkekle cinsel ilişki halinde yakalanması sonrası ne yaptınız? İlişkide bulunanlara ne gibi bir ceza verdiniz? Yoksa bunu da mı ört-bas ettiniz?

              Lütfen yalan sığmayın Sayın Özcan!

              Görüldüğü gibi; sanılmasın ki Belediye’de yaşananlar, sadece gün yüzüne çıkan bu iki olaydan ibaret! Gün yüzüne çıkmadığı halde, duyulanları, görülenleri, bilinenleri bilmediğimizi mi sanıyorsun Sayın Başkan?

             Lütfen yalan sığmayın Sayın Özcan!

             Ben bugüne bugün, senden önceki başkan Alaaddin Yılmaz’ın Gazetemize noterden gönderdiği bir tekzip metni ile yalanlama beyanının, tamamen yalan olduğunu ispatlamış bir gazeteciyim.

             Benim belediyeye olan 3-5 bin lira borcum için Alaaddin Yılmaz döneminde ben ceza evinde iken banka hesaplarıma konulan icranın kaldırılması için 4 kişinin aracılığı ile ricacı olmuştum. Siz bunu bile yalanlarınızla süsleyerek, Benim sizden borcumu silmemi istediğinizi ifade ederek, konuyu bilen dört kişiye rağmen, çok büyük bir yalana imza atmaktan çekinmediniz. 

             Kusura bakmayın; sizin samimiyetinize ve söylediğiniz hiçbir şeye inanmıyorum ben. Bir fotoğrafçı gözüyle, Posterlerinizdeki yüzünüzdeki gülümsemenin bile sahte olduğuna inanıyorum. Bu inançla ve ön sezilerimle belediye başkanlığında kalan 3 yılınızı bu gidişle tamamlayamayacağınıza inandığımı da belirtmek istiyorum. İş işten geçmeden belki ayaklarınız suya erer!

             Kamuran Alagözoğlu

   

  • Yargısız infaz olmamış 10 Ekim 2020 . 15:10

   Her koyun kendi bacağından asılır benim anlamadığım Tanju Özcan’ın ve Belediyenin diğer başkanların bu rezillikle ne alakası var Tanju başkanın böyle mesnetsiz insanlarla işi olmaz. Ama bunları duyduğu ve bildiği halde çürük elmaları ayıklamaması da kendi hatası elbet.
  • Ferhat9 Ekim 2020 . 02:05

   Kamuran bey , yılın gazetecisi bence sizsiniz. Korkusuz cesur ve Mert. Cok güzel yazmışsınız. İstanbul dan Slmlar.
  • Adamın dibi8 Ekim 2020 . 22:10

   Uslüp nicli, senin birşeyfen anladığın yok. Birini suçlarken diğr pisliği korur mahiyette yorum yapmışın. Ahlak dışı, yüz kızartıcı değilmi sendikacınında yediği halt. Acilen işten tazminatsız atılması ve tutuklanması gerekmez mi? Laf olsun torba dolsun misali uslüp, muslüp vs adla saçma sapan yazmışsın. Özel meselesiymiş falan. Belediye, hizmet sektöründe faaliyet gösteren kamu tüzel kişiliği olan katma bütçeli bir devlet kurumudur.
  • Muzzy 8 Ekim 2020 . 21:19

   Yazıklar olsun size yüzünüze tükürmek istiyorum.Bolu belediyesi sizin mülkünüz değil sizi oraya getiren bolu halkı bu terbiyesizlikleri ahlaksızlıkları affetmez ve de unutmaz. Sebebi ne olursa olsun yapılan sapıklıklar ve ahlaksızlıkları savunmak bu olaylara çanak tutmak olur. Bunu Bolu halkına yapmaya hakkınız yok. Siz kimsiniz ki. Bunları yapanlar en çabuk şekilde hukuki olarak cezalandırılmalı özel hayat diye savunma yapanlara sesleniyorum özel hayat belediyeni
  • ALİ8 Ekim 2020 . 18:50

   bende ilk defa chp ye tanju bey için oy verdim ama son neden meclis üyeleri özellikle genç olan 2-3 kişi gerçekten o konumu hak etmeyen insanlar neden satın başkan senin meclis üyelerin belediyede efendi sokaklar da artist adamlar sanki genal kurmay general hiç yakışıyormu bu adamlara ceki düzen verin bence biri çok kibar biri idi şimdi artistlik abidesi olmuş sanki gör başkan o YAZIK GERÇEKTEN ÇOK YAZIK AMA TÜM BUNLARA RAĞMEN BEN TANJU BAŞKANI SEVİYORUM AMA ENCÜMEN ÜY
  • Satınalma7 Ekim 2020 . 23:53

   Bide sarhoş satınalmacı var sülo denen birisi videoları vardı bakış haberde İçip içip sağa sola vuruyormuş arabasını 4 sene önce acayip dövdüler bunu milletin karısına kızına asıldığı için sapık herifler
  • Ramazan 7 Ekim 2020 . 21:20

   Ne guzel yazmissiniz kopyaladim kardesime gonderdim. Okusun gozlerini sildir sildir acarak okusun.ben biplenecek yerleri karaladim Soyle canci,boyle cana yakin,soyle tatli dilli,ulan dedim bu adam ikili oynuyor, bana milliyetci,bakasina ulkucu,digerine cumhuriyetci,ihalecilere hdp li,sanada dinci gorunuyor dedim. Cok tehlikeli cok Sinan ay zaten onu saymaya dahisi gerek yok. Yukarida bir arkadas cok guzel ozetlemis. O gobek bosuna cirtlamadi yerinden.cok kisinin vebali var cikiyor aheste ahestee
  • Eski bir dost7 Ekim 2020 . 21:09

   Bolunun Sesi Gazetesi, çok geniş okur kitlesi bulunan, habercilikte saygın bir yeri olan, eski bir gazetedir. Kamuran bey, bu duruma, tırnaklarıyla kazıyarak, gazeteciliğin altyapısı olan fotoğrafçılıktan gelmiştir. Meslek hayatında çok büyük haksızlıklara uğraması, kendisini sinirli yapmıştır. Bu durum, yazılarına da yansımıştır. Uslüp itibariyle, konuşma diliyle, yazı dili biraz farklı olsa daha iyi olur. Sizi sakinliği davet ediyorum.
  • ihohohoohuuhuh7 Ekim 2020 . 16:59

   karnım ağrıyor gülmekten, öldüm bittim, yahu yinemi adana atasözü oldu .. bolu adanayla yarış yapacak hale geldi adana 3 kapağı süslerdi şimdi bolu mahşetleri süslüyor işin garibi yüz kızırtıcı işler hep
  • Pankart7 Ekim 2020 . 16:35

   Bir arkadasimiz sormus nerdesiniz cumhuriyet kadinlari ? Diye.. Onlar degilmiydi ellerinde pankartla kadin ozgurlugu Adi altinda Bu tur seyleri savunanlar!!!! Simdi niye sesleri ciksin ....
  • Uzaktan7 Ekim 2020 . 16:27

   30 yildir yurtdisinda olup kesin donus yapmayi planlayan bir Bolu lu olarak utanc hisleriyle inanamayak takip ediyorum gelismeleri.. Bu nasil bir dunya dir.. Avrupa da gorulmedi boylesi...
  • Sade vatandaş.7 Ekim 2020 . 16:22

   Sayın yazar yazdıklarınız doğru olabilir araştırılır tartışılır ve gereği yapılır gazetenizin Bolunun en eski Basın yayın organlarından olduğunu ve geniş kitleler tarafından takip edildiğini göz önünde bulundurarak lütfen üslubunuza seviyenize ve seçmiş olduğunuz kelimelere dikkat etmenizi sizden önemle rica ederim. Kalın sağlıcakla.
  • Ayse7 Ekim 2020 . 16:16

   Ucarsan da Bolu ya konma !!!
  • Bolulu7 Ekim 2020 . 15:54

   Sayın Valimizin ilimiz adına biran evvel bu konuda bi hareket etmesi gerek. Ithamlar ve olanlar ilimize kara leke olarak düşüyo. Ulusal basında dahi çıktı bu rezaletler. Covit-19 dan daha tehlikeli ve önlem alınması gereken bi durum bu. Toplum ahlakını kamu binalarını kamu yetkilerini kullanarak bozan ve abuk subuk şeylere alet eden her kimse SAYIN VALİMİZİN BU OLAYLARA EL ATMASI GEREKLI.Bu durumun arkasından gelecek haberlerden resmen endişeliyiz.Gerekirse Cimere yazılmal
  • yamaner7 Ekim 2020 . 14:09

   Bolu Belediyesi değil, Fantazi dünyası. Belediye gibi bir devlet kurumunda böyle rezillikler olur mu.. Eğer insanları yapacak doğru dürüst işi olmasa akp li, chp li tanıdıklarını devreye sokup hak etmedikleri halde memur olup , ellerini bile kaldırmadan maaş alırlarsa tabikide boyle raydan çıkarlar.. Bolulu olarak şu haberlerden utandım.
  • ÜSLUP-37 Ekim 2020 . 14:00

   Duayen bir gazeteci olarak bu üslup ve argo kelimeler sayın Kamuran Beye yakışmamıştır.Bu yazıyı reşit olmayan çocuklarımız ve bayanlar da okumaktadırlar.Lütfen biraz daha duyarlı olalım bu konularda….
  • ÜSLUP-27 Ekim 2020 . 13:58

   İki kişi arasında geçen görüntülerin dışarıya servis edilmesi de düşündürücüdür.Kadının buradaki amacı gayesi nedir ? Bu olayı kendisi mi yapmıştır, yoksa başkası tarafından mı yaptırılmıştır? Aynı şekilde kadının görüntüleri bu şekilde servis edilseydi, erkek ne durumda olurdu.Linç edilmesi bir tarafa en ağır cezayı alırdı.Bu araştırılmalıdır.Zaten her iki tarafta birbirlerinden davacı olmuşlardır.
  • ÜSLUP-17 Ekim 2020 . 13:54

   Son günlerde Bolu Belediyesinde ülke gündemine de yansıyan olaylar hiç kimse tarafından asla tasvip ve kabul edilemez.Hele ki evli ve 2 çocuk babası olup, iyi bir mevkide olan imar müdürününki asla...suçu ispatlanırsa en ağır şekilde cezalandırılması gerekir.Lakin sendika başkanının olayı tamamen özel hayatı ilgilendiren bir konudur.Tek hatası olayın sendikanın makam odasında gerçekleşmesidir.O da hatasını kabul ederek istifasını sendikaya sunmuştur.
  • BOLULU7 Ekim 2020 . 13:46

   BELEDİYENİN SU HATTINA ŞAP ATMAK GEREKLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
  • Kurumsal7 Ekim 2020 . 13:00

   La arkadaş devlet kurumu mu soytarılık mı belli değil biz bile okurken utanıyoruz
  • Misafir 7 Ekim 2020 . 12:44

   Iyi partinin bolulu esnaf başkanı ve başkanı destekleyen kadınları nerdesiniz.neden sesiniz çıkmıyor.sayin karsu herseye bi yorum yaparsiniz nerdesiniz.meclis üyeleri nerdesiniz.bi sesinizi duysak.
  • vatandaş7 Ekim 2020 . 12:43

   sinan ay dediğimiz kişi zaten yalakalıkta sınır tanımayan bir adam belki gerçekler ortaya çıkmasın diye tanju beyin yanında göründü peşinden koşturdu belki ayagı kayacagını biliyordu destek oldu bunları bilemiyoruz sinan ay zaten yıllardır belediyenin imkanlarını gece gündüz kullandı herşeyide yaptı çok kişinin hakkını yedi çokta ah aldı belediyenin arabasıyla imkanlarıyla adam oldu biraz daha araştırın bakalım neler çıkacak sağolsun türkiyeye r
  • vatandaş7 Ekim 2020 . 12:38

   şuanki haberi çok üzülerek ve şok olarak okudum yalnız bu olay en chp ne akparti ne mhp vs bu sorun parti yada belediye başkanı olarak yardılanmamalı ben taraf tutmam ama bir gerçek var belediye başkanı kimin ne yaptıgını özel hayatını bilemez bu adamlar evet daha önce belediyede çalışandı şimdiye kadar çıkmadı gerçekler şimdi çıkıyor eminimki gerekenide yapacaktır belediye başkanı bazı şeyler saklandı diyorsunuz belki boluyu korumak için manş
  • İşçi7 Ekim 2020 . 12:26

   Fırtına sanırım daha kopmadı. Bunun arkası kalabalık gibime geliyor, hadi hayırlısı.. Bekleyelim bakalım.. :))))
  • Bu işleri bilen7 Ekim 2020 . 12:24

   Cimer e yazı yazalım iddiaların doğruluğunun araştırılması için içişleri bakanlığından müfettiş soruşturması isteyelim...
  • Oval Ofis7 Ekim 2020 . 11:48

   Belediye olmuş OVAL OFİS CUMHURİYET KADINLARI her şeyde hoplayan zıplayan kadınlar neredesiniz niye sesiniz çıkmıyor. Bumu sizin ATATÜRKÇÜLÜĞÜNÜZ.
  • Kemal Gümüşhaneli7 Ekim 2020 . 11:46

   La dayılar belediyeye giderken dikkatli olun, sağınızı solunuzu kontrol edin. Aman ha, Ne olacağı hiç belli olmaz. Vallah billah. Durum ciddi. Güya sosyal demokrat lakin baştan bu yana sergilediği tutumla tipik bir MHP'li olduğunu gösteren Tanju Özcan cumhuriyetçileri kandırarak başa geçti. Şimdi sıra geldi parti değiştirmeye.. Bak Tanju Özcan Rasim'ini masim'ini al git nereye gideceksen git, millette bir rahat etsin.
  • İYİ PARTİ7 Ekim 2020 . 11:44

   İYİ PARTİ SİZ ARADAN SIYRILACAĞINIZIMI ZANNEDİYOSUNUZ. BÜTÜN BUNLARA ŞAHİT OLUPTA SESSİZ KALMANIZDAN DOLAYI YAZIKLAR OLSUN SİZEDE PARTİNİZEDE. MENFAAT UĞRUNA CHP YE DONUNUZUDA VERİRSİNİZ.
  • yüzkızartıcı7 Ekim 2020 . 10:58

   bu yazıları yüzümüz kızararak okuduk. bunu yapanlardan bririsi; münafık bir sahte hoca kılıklı bir mahluk olsaydı ; bütün dünyada müslümanlar tü kaka ilan edilir;sosoyal medyada islam ve müslümanlar linç edilirdi. ;islamiyete her türlü küfürler yağardı. siyasi olarak islamla alakası olmayanlar ; şeytana meyilli mahluklar yapınca; olayların üstü kapatılıyor,saklanıyor,örtbas ediliyor. gerçi bazılarının siyasi görüşüne göre çok norma
  • Misafir 7 Ekim 2020 . 10:11

   Size son kelimenize kadar katılıyorum. Bu sinan eski baskanin adamıymış guya o zaman niye atmadın atamazdi çünki secimlerde baskanin....gezdi. neden chp kadınlarından partisinden bir ses yok. Eger bu olaylar başka partili bir başkan zamaninda olaydı.chp liler boluyu yıkmıştı. Ey chp liler iyi partililer başkana destek verenler nerdesiniz. Boyunuzu görelim.sosyal medyada kahramanlık yapanlar hani nerdesiniz.
  • Mesut 7 Ekim 2020 . 09:18

   Görevden alınan İmar Müdürü ve Sendika Başkanının yaptıkları kabul edilemez . Kolluk kuvvetlerinin elinde yeterli delil olmasa olaylar buraya kadar gelmezdi. Lakin Gazetecilik yaparken kullanılan uslüpada dikkat etmek lazım Sayın Alagözoğlu Sözlük anlamı Argo kelimeler kullanmak uygun düşmemiş. KezA yazılanları reşit olmayan çocuklarda okuyor.
  • sapık yuvası7 Ekim 2020 . 09:16

   aklı olan belediyeye karısını, çocuğunu göndermez. kendiniz giderseniz de tenekeden bi koruyucu yaptırın
  • ahahah7 Ekim 2020 . 09:10

   Bana makam odasında 31 çekti diyenler 15 temmuz gecesi nerdeydi?
  • Yoldan geçen vatandaş7 Ekim 2020 . 08:41

   Hayatımda CHP ye oy vermiş bir vatandaşım. Sırf Tanju beyin seçim öncesi adaletli olacağım vatandaşın hakkını yedirmeyeceğim dediği için görünüyor ki bazı personellerin uygunsuz ve ahlaki değerleri alt seviyeye düşmüs haraket ve davranışlarından dolayı diğer dürüst çalışan personelinde rahatsız olacağını biz vatandaşlar için bolunun ve bolu belediyesinin yerel ve ulusal basında hoş olmayacak haberler nedeniyle rahatsız olacağımız olduğumuz kesindi
  • Yalan siyasetin sermayesi7 Ekim 2020 . 08:35

   "Masum bir tip siyaset yapamaz" (Ezeli Mağlup/Emil Michel Cioran)
  • Söbelemen mantarı7 Ekim 2020 . 08:20

   Diğer haber sitesinde neden bu haber yok? Manda kaymağını tescillemişler,Bolu gündem sadece bunu haber yapacağına bu belediyedeki abukluk yapan mandalarıda tescilleyeymiş iyiydi.Okadar güzel net bir yazı olmuşki ellerinize yüreğinize sağlık. Basın anlayışı budur.cikarsiz menfaatsiz tarafsiz yazabilmektir.Rant için köşe bucak kapmak için yapmıyorsunuz bu isi. Tüm bolu biliyo artık.dahada diger siteye bakmam bile.bende güvenilirliğini yitirdi.tamamen yandaş yazılar.
  • Zahmanlalı7 Ekim 2020 . 08:14

   Yazının başından sonuna tek bir hata YOK.yine diyorum bu adam daha asıl gerçekleri yazmıyor.edebinden adabından yazmıyor.yoksa yeryerinden oynar.GEÇEN BU OLAYLARI YAZDIĞINDA ACAYİP HAKARETLER EDEN,kendisiyle alakası olmadığı halde konunun içeriğini herkesten iyi bildiği halde Kamuran bey'e ağza alınmayacak hakaretler yazan sözüm ona eski GAZETECİ ! Nerdesin? Neden sesin çıkmıyo.senin ve senin gibilerin güncel menfaatler uğruna yaşam kaliteniz uğruna neler yaptığını biliyoruz.
  • DUYDUNMU VALİ7 Ekim 2020 . 03:21

   Duydunmu okudunmu Vali hazretleri bütün bu rezillikleri görmüyormusun Vali Bolunun namusu senin ellerinde savcılığa suç duyurusunda bulunmak ve müfettiş istemek bu kadar zormu Vali hazretleri. SAYIN Valim sözcüğünün hakkını ver VALİM.
  • merdümen dayı7 Ekim 2020 . 03:03

   küçük sinan ı hep beraber gördük küçük sinanı küçük tanju savunuyor belediye personeli değil diyor yemedik ki küçük tanju kankandı
  • Bolum7 Ekim 2020 . 02:57

   dehşet içinde okudum ah Bolum ah vah CHPem vah
  • Waovv7 Ekim 2020 . 02:55

   Vay be tanju bütün bunlara söyliyecek sözün varmı? Sana güvenip her yerde seçim zamanı sana oy verdiğini her yerde söyleyen Kamuran Alagözoğlunu doğruları yazdığı için kutlamak lazım.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak