BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Bolu'dan 3 doktor gözaltına alındı

Bolu'dan 3 doktor gözaltına alındı
  25 Eylül 2020

  Bolu'dan 2 doktor gözaltına alındı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ...

        Bolu'dan 3 doktor gözaltına alındı 
          İstanbul ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılıkları tarafından yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında ilimizde görev yapan 3 doktor da gözaltına alındı. 

             İstanbul ve Ankara merkezli 26 ilde, FETÖ'nün akademik yapılanmasında oldukları gerekçesiyle haklarında gözaltı kararı verilen 71 kişinin yakalanması için eş zamanlı operasyon başlatıldı.

        İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca yürütülen FETÖ'nün üniversite yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında, örgütle bağlantısı tespit edilen ve aralarında aktif görevde bulunanların da olduğu 71 akademisyen ile idari personel hakkında gözaltı kararı verildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, şüphelilerin yakalanması amacıyla İstanbul merkezli 26 ilde eş zamanlı operasyon başlattı.

        Bolu'dan 3 doktor gözaltında 

        Operasyon kapsamında ilimizde 3 doktor Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

         İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin sabah saatlerinde yaptıkları operayonda Kadın Uzman Doktor H.H., Kadın Araştırma Görevlisi S.A. ve Kadın Biyolog D.Ç. gözaltına alındı.
        FETÖ şüphelisi 3 kadın ifadeleri alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

  • Metin Çelik26 Eylül 2020 . 00:26

   Ben Rusya dan biliyorum Tabii oranın Fetö ile bir alakası yok ama adamlar sürekli bir yerlerde suçlu operasyonları düzenleyip tv ekranlarında afişe ediyorlar buradaki durum da tam olarak bu Yani FETÖ soruşturmalarının galiba ikinci dalgası başladı ya da başlamak üzere inanıyorum ki çok sayıda Fetö zanlısı operasyonları olacak gibi görülüyor ama Fetöcü olup ta başka Tarikat benzeri çalışmalar yapan çok sayıda kişilerin ben fetöcü olduğunu düşünüyorum Em

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak