BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

CHP'de şok istifa !

CHP'de şok istifa !
  20 Eylül 2020

  CHP'de şok istifa ! Son yerel seçimlerde CHP’den Belediye ...

       CHP'de şok istifa !      

        Son yerel seçimlerde CHP’den Belediye Meclis Üyesi seçilen Vural Turan sürpriz bir kararla partisinden istifa etti. CHP’den istifa eden Turan, hiç vakit geçirmeden AK Parti’ye katıldı.

          Dün yapılan Mengen AK Parti İlçe kongresinde parti rozeti takarak AK Parti saflarına katılan Turan bununla da yetinmedi.

         Turan dün 7’cisi yapılan AK Parti Mengen İlçe Kongresi'nde yeni seçilen parti yönetimine de girdi. 15 kişilik Mengen ilçe yönetim kurulu asil listesine giren Vural Turan listenin 11. sırasında yer aldı.

         CHP’li Turan’ın istifası sonrası Mengen Belediyesi Meclis Üyesi dağılımı AKP 4, CHP 3, MHP 1 ve İYİ Parti 1 şeklinde oluştu. Meclisin İYİ Partili Üyesi Ferhat Şentürk ise halen CHP çatısı altında üyeliğini sürdürüyor.

        Yeni oluşan Mengen Belediyesi Meclis aritmetiğine Başkan Turan Bulut dahil edildiğinde 5 Millet İttifakı, 5 Cumhur İttifakı üyesi bulunuyor. Meclis kararlarında eşitlik olması halinde ise Başkanın kullandığı oya göre karar verilmiş kabul ediliyor.

  • DURMAZusta22 Eylül 2020 . 13:02

   vural abi iş adamıdır. çıkar diyenlere cevabım ise çok basit ADAMIN SERVETİNE MATEMATİĞİNİZ YETMEZ. 6.5 yıldır Mengene çivi çakmayan bi belediye başkanı maaşını alacak ama vatandaşa 1 dirhem hizmet gitmeyecek ve bu belediye başkanı hiç mengende olmadığından vatandaş "verilen sözler nerde" diye vural beye sorarsa vural abide haklı olarak belediye başkanı olmasada vatandaşa hizmet götüren al partiye geçer tabi. siz öyle uzaktan nağra atın durun. Mengenin ka
  • işçi22 Eylül 2020 . 10:03

   Mengen Belediyesi de Tanju Başkan gibi kendi partililerini dışlayıp akepe lilere daha fazla önem verdiyse başka şansı kalmamıştır.
  • kumar21 Eylül 2020 . 21:59

   mengende bazı kahvelerde sıklıkla kumr oynanır. mengende kumr serbest midir? kumrcıları herkes bilir. ses çıkmaz.
  • Gerçek21 Eylül 2020 . 18:43

   Adam haklı arkadaş.bu CHP bin peşinden kim koştuysa ilk önce seçim kazanınca onu yediler.yani CHP ye kim taş atıp küfür ettiyse CHP ona sahip çıktı.bundan sonra bunlara oy falan yok.veren de bin pişman.tanju bey akşam alkol sabah öğleye kadar destek hizmetlerinde şantiyede ferudun la atılmak için kahve içer.bunlardan hayır beklemeyin.
  • Mengenli21 Eylül 2020 . 08:51

   yazıkları olsun sen chp den belediye başkanı seçildiği için kontenjandan secildin bu yaptıgın fırıldaklıkğın ta kendisi yüreğin olsaydı meclis üyeliginden de istifa ederdin ayıp ayıp mengende kimin yüzüne nasıl bakacaksın.Şimdi işlerini daha kazançlı şekilde yürütmenin derdinde oldugun belli peki yarın ne olacak ? herkesi saf mı sanıyorsunuz herkes herşeyin farkında hayırlı işler
  • Ahmet Çetin 21 Eylül 2020 . 02:58

   cehenneme kadar yolun var
  • Yıllar önce Böyle biri va20 Eylül 2020 . 21:10

   Kese Kese orman bırakmadılar Yabancı ve kaçak işçi çalıştırmayı alenen yaptılar dün açken bugün tok gezmenin tek adresi boğazdan geçen lokmanın haram ya da helal olmasıyla ilgilidir. Bu dönüşüm de onun işleri ile ilgilidir Vural Pazarköyün Parlayan Yıldızıdır Alacaklarını Tahsil etmenin Biat Kültürü içerisinde güçlü olanın Yanında yer almak istemesidir Tabii işlerinin de daha sorgusuz daha denetimsiz daha politik olması ve devletten kullanmak istediği
  • emanet.by20 Eylül 2020 . 19:41

   İş bu haberin anımsattığı aforizmalar: " Dürüst bir politikacı satın alındığında, satın alınmış kalacaktır." - Simon Cameron "Bazı insanlar prensipleri için partilerini değiştirir, bazıları partileri için prensiplerini değiştirir. " - Winston Churchill " Dürüst politikacı birine satıldıktan sonra, öbür seçime kadar başkasıyla pazarlığa oturma
  • KALFA20 Eylül 2020 . 18:24

   Yorumlar tam'da yerine oturmuş
  • mehmet20 Eylül 2020 . 17:56

   Vatandaşa karşı sorumluluğu unuttunuz mu ?
  • Asım20 Eylül 2020 . 16:14

   Mengen küçük bir İlçe varsa abidik - gubidik bir olay mutlaka ortaya çıkar. Ayrıca bu istifa olayı bence tek başına alacağı bir karar değildir. Mengen'de yüzlerce seçmen sana oy verdi, kime danışarak istifa ettiniz beyefendi. Eğer yiğitsen aldığın bu kararla Meclis üyeliğindende ayrıl.. İşin doğrusu da bu sayın Turan..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak