“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Üniversitemiz “Kararsız Kasımı” oynuyor!

Üniversitemiz “Kararsız Kasımı” oynuyor!
  10 Eylül 2020

  Üniversitemiz “Kararsız Kasımı” oynuyor! Türkiye’deki birçok üniversite Covit 19 ...

           Üniversitemiz “Kararsız Kasımı” oynuyor!

          Türkiye’deki birçok üniversite Covit 19 Pandemisi nedeniyle 2020-21 öğretim yılı için uzaktan eğitim yapıp yapmama konusunda karar alırken, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde halen bu konuda bir karar alınmamış durumda.

          Birçoğu il dışından olan üniversitemiz öğrencileri, yurt veya kiralık ev konusunda sorun yaşamamak için Rektörlüğün bu konuda alacağı kararı merakla bekliyor.

           Türkiye’deki üniversitelerin birçoğu pandemi nedeniyle uzaktan eğitimi tercih ederek kararını açıklarken, BAİBÜ Rektörlüğü’nün ise üniversitede öğrenim gören Bolulu öğrencilerin derslere sınıfta katılması, il dışındaki öğrencilerin ise uzaktan eğitim alması gibi, farklı bir yöntem üzerinde çalışma yaptığı, bu nedenle henüz bir açıklama yapılmadığı belirtiliyor.

  • Mert Yıldız14 Eylül 2020 . 22:06

   Metin rektör olacak adamsın.
  • Metin Çelik11 Eylül 2020 . 01:20

   Ülkemizde çok sayıda üniversite Yönetimi cavit 19 Pandemisi nedeni ile üniversite öğrencilerini riske atmamak için uzaktan eğitim kararı almıştır sn Rektöre de ben aynı uygulamayı yapmasını öneriyorum bir genç kolay yetişmiyor 20 li yaşlarda çocukları ve belki aralarında ailesinin yanına gidip gelecekler ve kısıtlamalara kalacaklar UZAKTAN EĞİTİM ZORUNLU HALE GELMİŞTİR COVİT 19 PANDEMİSİNDEN KİMSE Sarhoş cesareti Yaşamamalı ciddi bir salgın ve çok say

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak