“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Erdal Dilekçi Çağsu'da hasta kabulüne başladı

Erdal Dilekçi Çağsu'da hasta kabulüne başladı
  8 Eylül 2020

  Erdal Dilekçi Çağsu'da hasta kabulüne başladı Sağlık alanında birçok ...

        Erdal Dilekçi Çağsu'da hasta kabulüne başladı 

           Sağlık alanında birçok branşta hizmet veren ve sahip olduğu hekim kadrosuyla bölgenin en güçlü hastaneleri arasında yer alan Özel Çağsu Hastanesi, hekim kadrosuna Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm.Dr.Erdal Dilekçi’yi de kattı.

        Bolu Fizik Tedavi Hastanesi'nin başhekimi iken yeniden sözleşmesi imzalanmayan Uzm.Dr.Erdal Dilekçi, hem hastanedeki görevinden hemde memuriyetten istifa ederek Özel Çağsu Hastanesi'nde göreve başladı.

        “HER SON AYNI ZAMANDA BİR BAŞLANGIÇTIR”

        Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Uzm. Dr. Erdal Dilekçi; “Her son aynı zamanda bir başlangıçtır. 5 yıl önce geldiğim cennetten bir köşe Bolu’da çok güzel arkadaşlar, dostluklar edindiğim Bolu Fizik Tedavi hastanesinden ve memuriyetten 7 Eylül 2020 tarihi itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.

        Bu süre zarfında birlikte keyifle çalıştığım tüm herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Samimiyet, dostluk ve en önemlisi aile olduğum kurumdan ayrılmak biraz burukluk katsa da Bolu’da kalmak ve hastalarımın takiplerine devam edebiliyor olmak teselli veriyor”dedi.

  • VATANDAŞ16 Eylül 2020 . 14:15

   Daha çok ararsınız böyle hekimi hastanede hayırlı olsun
  • Vatandaş11 Eylül 2020 . 13:16

   Omzumdan igneyi bizzat kendisi yapti diyen bey,başka kim yapmalıydı acaba? Ama bir sey var ki bu dünya Süleymana kalmamış bakın Gönül e de kalmadı Erdal'a da kalmadı.
  • Mustafa Değer 11 Eylül 2020 . 00:23

   Hocamıza hayırlı olsun, çok değerli bir Hekim. Geçmişte sağ omzumdaki ağrı için tedavi sürecini başlattı hatta omuzdan iğneyi bizzat kendisi yaptı. Fizik kürü uygulayarak iyileşmemi sağladı. İlimizin böyle değerli hekimlere gerçekten ihtiyacı var.
  • KÖPRÜ9 Eylül 2020 . 10:44

   TEBRİKLER...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak