BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

 “İstemiyorum ama yan cebime koyun” taktiği

 “İstemiyorum ama yan cebime koyun” taktiği
  7 Ağustos 2020

  “İstemiyorum ama yan cebime koyun” taktiği İki yıl önceki ...

          “İstemiyorum ama yan cebime koyun” taktiği

           İki yıl önceki kongrede Boluspor başkanlığı için yönetim kurulu listesini hazırlayarak ciddi bir şekilde aday olan Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri Sahibi Cavit Demir, bir kez daha aynı oyuna gelmek istemediğini belirterek, Boluspor Camiasında herkesi samimi olmaya davet etti.

           Demir yaptığı açıklamada; Hatırlanacağı gibi iki sene öncede Necip Çarıkçı yine aday olmayacağını beyan etmişti. Bizim ciddi bir şekilde aday olduğumuzu ve ilk toplantıda çoğunluğun sağlanmasının, Boluspor Kulübümüzün selameti açısından çok daha yararlı olacağı düşüncesiyle kongrenin bir an önce yapılması için çaba sarf etmiştik.

           Çarıkçı başkanlığı kaybedeceğini görünce…

           Çarıkçı ciddi ciddi aday olduğumuzu görünce, kongrenin yapılmaması için adamlarını, üyeleri karşılamakla görevlendirerek, kongreye gelenleri “Kongre yapılmayacak diye ikna yoluyla geri göndertmişti. Dolayısıyla toplantıda gerekli çoğunluk sağlanamamış ve bu şekilde seçimi 15 gün sonraya erteletmişti. Biz de bu durumda Çarıkçı’nın başkanlığı bırakmak gibi bir niyeti olmadığı konusunda hem fikir olarak ve 15 gün sonraya bırakılan kongrenin Boluspor’un hayrına olmayacağı düşüncesiyle, bile bile geciktirilen ikinci kongrede aday olmamıştık. “

        Yine aynı senaryo ve aynı tiyatro !

         Bundan önce ve bundan çok daha önce Boluspor’da görmeye alışık olduğumuz “İstemiyorum ama yan cebime koysunlar” taktiği ile aynı oyunun yine sahneye koyulduğunu belirten Cavit Demir; “Bu taktik artık kabak tadı verdi ve ben böyle samimiyetsiz insanların oyununa bir daha gelmek istemiyorum. Bu nedenle adayım diye kendimi ortaya atmıyorum. Ayrıca benim şova ve reklama da ihtiyacım da yok. Boluspor başkanlığı görevi kongreden önce ciddi bir şekilde şahsıma tevdi edilirse, bu görevi seve seve de yapmaya hazırım” dedi.

         Beni 19 milyon borç değil, samimiyetsizlik ürkütüyor!

         Çarıkçı’nın açıkladığı 19 milyon lira borcun çok da inandırıcı olmadığını belirten Cavit Demir; “Boluspor’a başkan adayı olacak insanları 19 milyon lira borç açıklayarak korkutacağını sanan Necip Çarıkçı aslında kendisinden başka aday çıkmasın diye rakamları şişiriyor.

           İstediği kadar şişirsin biz gerçeğe bakarız!

           “Kulübün 19 milyon lira borcu olduğuna inanmıyorum” diyen Cavit Demir, “esas amaç bu  borcu görüp başkanlığa adaylığını koyacak kişileri geri püskürtmek değilse, nedir?

           Şişirilmiş rakamlarla bizim gözümüzü korkutamaz!

           Çarıkçı’nın açıkladığı 19 milyonluk borç rakamının şişirme olduğunu iddia eden Cavit Demir, “İster şişirsin, ister pişirsin. Kulübün borç rakamlarını şişirerek benim gözümü korkutamaz” dedi.

           Borçları kabul etmeye hazırım, ama samimiyetsizliği asla!

           Çarıkçı’nın Boluspor Başkanlığını bırakmak konusunda samimi olmadığını ve yine de kendisine bu konuda inanmak istediğini, ancak maalesef inanamadığını belirten Cavit Demir; “Boluspor başkanlığını bırakmak istiyorsa birinci kongrede çoğunluğun toplanması sağlanarak seçimin daha fazla gecikmeden yapılması gerektiğine de inanması gerekir.

          Şayet bırakmak istemiyor da yine “yan cebime koyun” taktiği uyguluyorsa, artık bu taktiğin çok da bayatladığını ve hiç kimseye sökmeyeceğini belirtmek isterim” dedi.

   

  • Zakkum12 Ağustos 2020 . 11:03

   Cavit Bey in söyledikleri doğru, ama içindeki orduspor sevgisinin daha fazla olduğunu zannediyordum fatma hatun hastesine girince orduspor store ye girmiş gibi oluyoruz heryer biliçli olarak mor beyaz yanlışmıyız Cavit Bey, hayırlı işlerr
  • Tacettine cevap8 Ağustos 2020 . 15:35

   Asıl boş olan senin düşüncendir
  • Metin Çelik7 Ağustos 2020 . 23:27

   vay vay vay Cavit Demir 19 Milyon Neyse Bu kısmı önemli değil. Söz Konusu BOLUSPOR ise Başkan ve Yöneticileri Neden Milyonlardan Bahsediyorlar Yok efendim Milyonlar Borçlanmış Beni Başkan Yapsın delege o borçların kuruşuna kadar eski başkan ve yöneticiler hakkında Rücü hakkını kullanırsın Yasal Takip başlatırsın kuruşuna kadar alırsın. Neticede Hukuk devletinde yaşıyoruz. Tamam da Neden kardeşim Parası olmayan Başkan ve Yönetici olamaz mı Nereden çıkıyor M
  • Boluspor tek gercek7 Ağustos 2020 . 19:00

   Cavit Demir seçim kaybetme korkusundan seçime tek aday olarak girmek istiyor anlaşılan
  • tacettin7 Ağustos 2020 . 15:58

   her zaman soylerim futbol bos adam isidir...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Tonet Sandalye