BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Başkan'ın sekreteri de koronaya yakalandı

Başkan'ın sekreteri de koronaya yakalandı
  28 Temmuz 2020

  Başkan'ın sekreteri de koronaya yakalandı Bolu Köroğlu Esnaf ve ...

        Başkan'ın sekreteri de koronaya yakalandı 

        Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde çalışan sekreterin korona testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

       Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde çalışan sekreterin korona testinin pozitif çıktığı öğrenilmesi üzerine kooperatif de panik yaşandı.

       Durumu ağır değil 

        Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde çalışan 3 sekreterden birinin 5 gün önce ateşinin çıktığının görülmesi üzerine yönetim tarafından hastaneye götürülüp korona testi yaptırıldı. Test yaptıran sekreterlerden birinin korona virüs test sonucu pozitif çıktı. Bunun üzerine durumunun da ağır olmaması göz önünde bulundurularak evde tedavi görmesine karar verildi.

       Tüm çalışanlara test yapıldı 

       Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ndeki diğer çalışanların da yapılan korona testlerinde bulguya rastlanmadığı öğrenildi. Bolu Köroğlu Kooperatif Başkanı Mustafa Altındal tarafından tüm çalışanlar evlerine gönderilerek karantina süreçlerini evlerinde geçirmeleri istendi.

        Başkan Altındal ve diğer çalışanların test sonuçları negatif 

        Başkan Altındal’ın da yaptırdığı korona testinin negatif çıktığı belirtildi. Altındal konuyla ilgili yaptığı açıklamada tüm önlemleri aldıklarını, çalışanlarda bir bulguya rastlanmamasına rağmen karantinada olduklarını ifade etti.

  • Mahmut31 Temmuz 2020 . 18:25

   Başlık atarken daha düzgün Bir başlık kullansaniz ozman daha güzel olmazmi...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak