BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 20 Temmuz Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 20 Temmuz Pazartesi)
  20 Temmuz 2020

         1- Muzaffer ve Hanife ÖZTEMEL’in oğlu, Ayşe ÖZTEMEL’in eşi, Merve ve Ceren ÖZTEMEL’in babaları; Mustafa ÖZTEMEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat 11:00 de Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi Değirmenkaya Köyü halkından, Eğitim Uzmanı Melihat ve Emekli Öğretmen Nizamettin KARAARSLAN’ın anneleri, Merhum Asım KARAARSLAN’ın eşi, Özgür ATALAY, Özlem KARAARSLAN GÜRBÜZ’ün babaanneleri, Burcu ŞİMŞEK’in anneannesi; Ayşe KARAARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat 14.00 de Siteler Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra, Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Mudurnu İlçesi Cuma Köyü halkından, Tepecik Mahallesi sakinlerinden, İbrahim ve Durdu BOZKURT’un oğlu, Nesrin BOZKURT’un eşi, Ümit, Uğur, Özlem’in babaları, Beypilç’ten emekli; Mevlüt BOZKURT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Cuma Köyü Caminde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Dodurga Mahallesi halkından, Dursun ve Hafize DİKMEN’in kızı, Hatun, Hasım, Haluk, Nuri, Nurten DİKMEN’in kardeşleri; Emine DİKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Dodurga Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak