BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

2 bin lira ceza yanlış adama mı yazıldı?

2 bin lira ceza yanlış adama mı yazıldı?
  2 Temmuz 2020

  2 bin lira ceza yanlış adama mı yazıldı? 19 ...

          2 bin lira ceza yanlış adama mı yazıldı?

         19 ve 20 Haziran tarihlerinde Bolu Belediyesi resmi internet sitesinde ve gazetemiz dışındaki birçok yerel gazetede, "Vicdansız sürücü kediye çarpıp kaçtı. Yaptığı yanına kar kalmadı" şeklindeki başlıklarla yayınlanan haberler in ardından, konuyla ilgili kediye çarptığı iddiası 2 bin lira ceza yazılan kişinin avukatından açıklama yapıldı.
     

       Açıklamada; 

      “19.06.2020 tarihinde bu internet sitesinde yayınlanmış olan Bolu İli Bahçelievler Mahallesi Bandakçıoğlu sokakta 14 BU … plaka sayılı aracın yoldan geçen kediye çarparak kaçtığı, araç sahibinin İ.U olarak kimliğinin tespit edildiği ve 2.000 TL para cezası uygulandığı duyurulmuştur.

        14 BU 154 plaka sayılı araç Müvekkilim İlker Uğurlu’ya aittir, bir maddi delile dayanmayan, kaynağı belli olmayan soyut iddiaya dayalı 14.06.2020 tarih ve 011063 sayılı Para Cezası Tutanağı saat 18.00’da Müvekkilim İlker Uğurlu hakkında düzenlenmiştir. Bahsi geçen tutanak ve duyuru içeriği gerçeği yansıtmamaktadır. Müvekkilim olay yerine yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan bir iş yerinde çalışmaktadır; olay günü de saat 9.00’da işyerine girmiş, saat 17.54.08’de 14 BU 154 plaka sayılı aracıyla işyerinden çıkış yapmıştır, bu husus görüntüsü fotoğraf olarak Belediye Başkanlığına iletilmiş işyeri kamera kayıtlarıyla sabittir. Onlarca hayvanı barındıran, aracında mama taşıyan, hasta-yaralı sokak hayvanlarını kendi imkanlarıyla tedavi ettiren Müvekkilim ile ilgili olarak yeterli inceleme ve araştırma yapılmaksızın, hukuk ve vicdan süzgecinden geçirmeksizin 19.06.2020 tarihinde yayınlanan bu haberi yalanlıyoruz” denildi. 

  • Hacı Hüseyin 2 Temmuz 2020 . 22:06

   Bence "kof" değil "fos" çıktı her belediye faaliyeti gibi bu da fos ve show amaçlı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak