BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Belediye Meydanı’nı kurbağalar bastı

Belediye Meydanı’nı kurbağalar bastı
  22 Haziran 2020

  Belediye Meydanı’nı kurbağalar bastı Bolu Belediyesi’nin yarım bırakılan inşaat ...

        Belediye Meydanı’nı kurbağalar bastı

        Bolu Belediyesi’nin yarım bırakılan inşaat alanında biriken sular gölet oluştururken, zaman içinde bu gölette üremeye başlayan kurbağaların sayısı da büyük bir artış gösterdi. Belediye Meydanı’ndan yükselen kurbağa sesleri, her geçen gün artarak çevreyi rahatsız edici boyuta ulaşmış durumda.

        Belediye Meydanı’nda gölete dönüşen inşaat alanına yakın noktada işyeri ve konutu bulunan vatandaşlar özellikle geceleri kurbağa sesinden duramadıklarını belirterek; “Kurbağalar o kadar yoğun bir şekilde vıraklıyor ki, kendimizi adeta Gölcük veya Abant’ta sanıyoruz. Belediye inşaat alanında biriken bu suda yarın sivrisinek VB. böceklerin üreme ihtimalini göz önünde bulundurarak Belediye’nin buna bir çare bulması gerekiyor” dediler.

  • Ali esen25 Haziran 2020 . 12:22

   Ne güzel işte Türkiye'de ilklere imza atan belediye.
  • Bolulu1423 Haziran 2020 . 11:37

   2- Başkan bu haberleri görüyor ve niye basın danışmanına, basın müdürüne talimat vermez ki bu haberin altına vatandaş yorumu kısmına belediyenin açıklaması şeklinde konu hakkında bilgilendirme yapılmasını, demek ki ya Başkan Bolu basını ve halkının söylediklerini dikkate almıyor, yada burada yazılan haberler ve yorumlar Başkana gitmiyor, üçüncü bir şık yoksa her ikisi de çok kötü. Başkanım halkın sesini duyuyorsan sende ses ver.
  • Bolulu1423 Haziran 2020 . 11:35

   1- Yerel gazetelerin bazı haberlerinin altında yüzlerce yorum oluyor nedense bu konularda hiç bir açıklama yapılmıyor, sessiz kalındığına göre burada çıkan haberler ve yorumlar haklı, verecek cevabı olmayanlar susar. Oysa Belediyenin basın danışmanı, basın bürosu ve orada çalışan epeyce kişi var ve tahminimce buralardaki yorumların çıktıları Başkana sunuluyor.
  • Bolulu1423 Haziran 2020 . 11:34

   Çok merak ediyorum sayın Tanju Başkan burayı hiç mi görmedi, hiç mi yanından geçmedi, hiç mi basın danışmanı, Başkan yardımcıları, Belediye meclis üyeleri, belediye müdürleri, belediye çalışanları burayı görmedi ve sayın Başkanı uyarmadı.
  • Çavuş23 Haziran 2020 . 09:03

   Çeşitli İşler Komisyonuna havale edelim. Önümüzdeki ayki Meclis Toplantısında görüşülsün. Orada onaylanırsa 6 ay sonra suyu tahliye edip, kurbağaları itlaf edelim. Ya da Çeşitli İşler Müdürlüğü açılsın, başına da Tanju Özcan bir ahbabını getirsin. O halletsin o işi.
  • Çilekeş Emekli22 Haziran 2020 . 23:23

   Merdümen yapulmadu ondandu..
  • Bolulu22 Haziran 2020 . 17:28

   Hiç masraf yapmadan, oraya şelale yakışır.
  • Bolulu1422 Haziran 2020 . 16:52

   Aynalı Sazan yavrusu atsınlar, seneye tutarız.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak