BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Valilik yıkım için harekete geçti

Valilik yıkım için harekete geçti
  16 Haziran 2020

  Valilik yıkım için harekete geçti At Yaylası'nda bazı vatandaşların ...

       Valilik yıkım için harekete geçti 
         At Yaylası'nda bazı vatandaşların devlet arazisini tel örgü ile çevirmesi ve iddiaya göre bir muhtarın devlete ait araziyi kendi arazisi gibi vatandaşa satması sonrası Bolu Valisi Ahmet Ümit'i kızdırdı.

        Edinilen bilgiye göre, Bolu Valilik talimatı ile Tarım İl müdürlüğü ekipleri ve iş makineleri bugün saat 10:00'da At Yaylası ve etrafında yıkım yapmak üzere yola çıktı. Bazı kişilerin vatandaşları organize ederek ekipleri durdurmak için harekete geçtiği öğrenildi.

  • Yusuf 19 Haziran 2020 . 22:26

   Yaylaları babasının malı gibi satan muhtarlar ceza aldımı acaba hacıvat öper karagöz cereme çekermiş hayvanlarına otlak bulamayan besicilerin komşusunu şikayet edenlerin siyasetci dayısı olanların çitlerine v tellerine neden dokunulmadı hic olmazsa tv kanalında onlara madalya verinki bolu halkı onları tanısın saygısızlık etmesinler unutmayın satanları bir satan cıkar
  • Arzu19 Haziran 2020 . 18:07

   Bütün yaylalara uygulanmalı
  • mehmet çakır18 Haziran 2020 . 21:03

   köye muhtar olmak en karlı işmişdi bilemedik, köylüyle beraber ol yaylayı parselle sat da sat, paylaşımda sorun çıkıncaya kadar köşeyi dön, devletin malı deniz öteden beriye geç mi kaldık acaba.
  • Mehmet tanriverdi16 Haziran 2020 . 20:42

   Yaylalarda ilk tespit 2003 yılında yapıldı.Yaylaların sınırları belli.O tarihte kimlerin ismi varsa devlete kullanma bedelini ödesin.Ancak At Yaylası tarafında o tarihte ismi olmayan,köyle bağlantısı olmayan kişiler MUHTARIN bilgisi olmadan ev yapamaz,çit çeviremez.Çevirdi ise muhtarda buna göz yumduysa( bu göz yumma bedefaya olmamıştır)muhtardan bunun hesabı sorulmalı.!
  • ahmet yavuz16 Haziran 2020 . 20:41

   senelerdir yaylalarda kadostral çalışma neden yapılmaz, kimin işine geliyor her yaylada basit bir kadostral çalışmayla iş çözülür siyasilerin işne geliyor birilerine yaylaları peşkeş çekiyolar el altından yapın birşey olmaz daha olmadı imar barışı işi bitirir. deseler gerek.
  • ahmet gündüz16 Haziran 2020 . 15:38

   YAYLALARI DA ŞEHİRLER GİBİ YAPISAL, PILANSIZ PROJESİZ ZAPTETTİREREK BİTİRDİK, 5 SENEDİR YAYLALARDA YAPILAŞMAYA ARSA BÜYÜTMEYE ZAPTETTİRMEYE BİRİLER GÖZ KIRPIYOR ,ÇÜNKİ HERKES AHIRINI BÜYÜTÜP BİR SENE SONRA EVE ÇEVİRİYOR ARSASINI BÜYÜTÜYOR KONTEYNİRDAN YAYLALARDA YER BULANAMIYOR AKŞAMDAN SABAHA 3 , 5 KONTEYNİR GELİYOR VE KONUYOR YAYLALARA BU SERBESLİĞİ VERN SAĞLAYAN LAR KİMLER.
  • yaylacı16 Haziran 2020 . 15:30

   metrekaresü yirmi liramuş deyalla

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak