BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Fatih Metin Gölköy konusunu çözdü

Fatih Metin Gölköy konusunu çözdü
  16 Haziran 2020

  Fatih Metin Gölköy konusunu çözdü Gölköy’de yapılacak düzenlemeler için ...

      Fatih Metin Gölköy konusunu çözdü      

       Gölköy’de yapılacak düzenlemeler için gerekli ödeneğin çıkmasını sağlayan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, “En kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak Gölköy Barajı çevresinin Bolu halkına yakışır bir şekilde düzenleneceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Gölköy Bolulularındır ve Bolululara yakışır bir şekilde düzenleme yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

        Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin, uzun zamandır akıbeti merak edilen Gölköy konusunu çözdü. Metin’in girişimleriyle Gölköy farklı bir çehreye kavuşacak.

        YOLLAR YAPILIYOR

        Konuyla ilgili açıklama yapan Bakan yardımcısı Fatih Metin, Gölköy çevresinde bulunan ulaşım yollarının Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ile Bolu İl Özel İdaresi arasında düzenlenen protokol ile yapılacağını belirti. Gerekli ödeneğin Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünce tahsis edildiğini söyleyen Metin, resmi işlemlerin tamamlanmasına ve hava durumunun asfalt için uygun hale gelmesine müteakip Gölköy çevresinde yaklaşık 5 km’lik yol yapılacağının bilgisini verdi.

       YAPILAŞMAYA İZİN VERİLMEYECEK

       Gölköy Barajı çevresinde yapılaşmaya kesinlikle izin verilmeyeceğini dile getiren Bakan Yardımcı Metin, “Havza Koruma planlarına uygun olarak Gölköy mesire alanında bulunan piknik ve ortak kullanım alanlarında yapılan çalışmalar devam ediyor. En kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak Gölköy Barajı çevresinin Bolu halkına yakışır bir şekilde düzenleneceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Gölköy Bolulularındır ve Bolululara yakışır bir şekilde düzenleme yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

   

  • İrfan çakır18 Haziran 2020 . 15:55

   Belediye başkan adayı iken Fatih Metine yüz vermediniz isteklerinizi seçtiğiniz belediye başkanından isteyiniz lütfen
  • Eski Bolulu18 Haziran 2020 . 12:36

   Biri şu merdümeni yaptırsın artık Az Mantıklı Konuş :))
  • Eski Bolulu18 Haziran 2020 . 12:35

   Doğanay beyefendi maske takarsa mazallah sakal ve bıyıkları görünmez. Reyiz de der ki "doğanay, muhalif misin birader?" :))
  • Cöle17 Haziran 2020 . 09:12

   Çilekeş emeklinin merdivenini yaptırın. Hazır merdiveni niye çalıştıramıyosunuz ki. Valla param olsa ben yaptırıp açılışa çağıracam "dayı gel kurdeleyi kes" diye..
  • Çilekeş Emekli17 Haziran 2020 . 01:56

   Merdümenü de yapdusun..
  • nejdet uçak16 Haziran 2020 . 23:50

   SECİM YATIRIMI .AMA HEPSİ BOŞ.İNSANLARI 20 SENEDİR UYUTTULAR KANDIRDILAR.
  • RIFAT KARA16 Haziran 2020 . 22:54

   ŞU KORANA VİRÜS SALGINI İÇİN TEDBİRLER SÖYLENİYOR .ANCAK ŞEHRİN İLERİ GELENLERİ BÖYLE MASKE TAKMAYIP SOSYAL MESAFEYE UYMUYORLAR BUNU GÖREN VATANDAŞ HER ŞEYİ YAPAR.DOĞANAY BEYFENDİ BÜTÜN POZLARI AĞZI BURNU AÇIK OLMÖAZ BÖYEL BİR DURUM
  • Emekli16 Haziran 2020 . 17:00

   Sayın Bakanımıza teşekkürler. Sn. Bakan, eğer, milletvekili veya belediye başkanı olsaydı, bu hizmetleri Bolumuzda ve Yurdumuza getirmesi biraz zor olacaktı. Bizlerin sn. Bakana sahip çıkıp, Orman, tarım, teleferik, yayla turizmi vs. konularda düzenlenecek projelerle çalışmalarına destek vermeliyiz. Başarılar.
  • Süleyman Ertan16 Haziran 2020 . 16:52

   Sayın Fatih Metin bir de Abant'ın göl yüzeyinin 1/3 oranında küçülmesi, eskiden göl olan yerlerin önce bataklık sonrada toprakla dolması ile ilgilense ! Son 60 yılda yöneticiler sadece seyrettiler. En az 10 defa konunun ciddiyetini ve önlem alınması gerektiğini ifade eden müracaatlarım oldu ama kimsenin bu konunun aciliyeti ile ilgilenmediğine şahit oldum. İnşaallah yetkili bir siyasi hemşehrimiz varken bu konuyla ilgilense ve kamuoyuda bu konuya sahip çıksa !

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak