BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Kılıçdaroğlu Bolu'ya uğramadan geçmedi 

Kılıçdaroğlu Bolu'ya uğramadan geçmedi 
  26 Mayıs 2020

  Kılıçdaroğlu Bolu'ya uğramadan geçmedi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ...

  Kılıçdaroğlu Bolu'ya uğramadan geçmedi 

       Kılıçdaroğlu Bolu'ya uğramadan geçmedi 

         CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’dan Ankara’ya geçerken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı ziyaret etti. Basına kapalı yapılan ziyarette Kılıçdaroğlu, Başkan Özcan’ın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

         İstanbul’da televizyon programına katıldıktan sonra Ankara’ya dönmek için yola çıkan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bolu Belediyesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, basına kapalı yapılan ziyarette Başkan Özcan ile bayramlaşarak yaptığı çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aldı. Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından belediye binasından çıkış yapan Kılıçdaroğlu, Bolu halkının Ramazan Bayramını kutladı.

       "Tüm Bolu halkını sevgiyle kucaklıyorum.."

        Kılıçdaroğlu, “Bütün Bolu halkına selamlarımı söyleyin. Hepsini yürekten selamlıyorum, hepsini kucaklıyorum. Belediye başkanımız Bolu’ya çok güzel hizmetler götürüyor. Kendisiyle konuştuk, yaptığı çalışmaları anlattı. Bende sizlerin huzurunda belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Boluluları tekrar yürekten kucaklıyorum” dedi. 
         Kılıçdaroğlu, yaptığı kısa açıklamanın ardından Ankara’ya hareket etti. Başkan Özcan, Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlatarak, “Bayramlaşmak için geldi. Kendisine çalışmalar ile ilgili bilgi verdim. Koronavirüs sürecinde yaptığımız çalışmaları sordu. Birkaç konuda tüm belediyelere yaptığı uyarılar vardı, bunları paylaştı” diye konuştu.

  • AKİL BABA31 Mayıs 2020 . 13:13

   KIYAFETİ NEDEN ELEŞTİRİYORSUNUZ YAPILAN İŞLERİ ELEŞTİRİN BIRAKIN BU 1930 LU YILLARIN KAFASINI .BAKIN TANJU BEY KENDİNİ YENİLEDİ.
  • Metin Çelik30 Mayıs 2020 . 06:27

   Bolulu Rumuzlu arkadaşıma aynen katılıyorum. Kamu idaresinin en üst yöneticisi bu kılıkta Genel Başkan ve diğer misafirleri Karşılayamaz Halkın huzuruna da bu biçimde çıkamaz. Kamu idarecileri kamu görevlileri kılık kıyafetine giyim kuşamına dikkat etmelidir. Toklu Rumuzlu arkadaşıma da katılıyorum. Belediyenin Belediye Başkan ve çevresindekilerin kent seçmenine saygısı olmalı
  • Ahmet Sert27 Mayıs 2020 . 14:01

   Bolulu ,baskan halk tipi bir adam. Yeri gelince takim elbise giyer ve kravat takar. Yeri gelince de tebdili kiyafetle halkin karsisina cikar ve genel baskanini da karsilar.
  • Farukovali26 Mayıs 2020 . 23:08

   Gayet normaldir.Kiyafetmi hizmeti yansıtacak.Onemli olan kişinin kıyafetleri değil yaptığı icraatlaridir Başkanım Başarılar dilerim.Bayraminiz Mübarek olsun.Saygilar.
  • TOKLU26 Mayıs 2020 . 21:53

   Kılıçdaroğlu Tanju'nun kulağını çekti sanıyorum. Güç zehirlenmesi konusunda uyarmıştır.
  • dede26 Mayıs 2020 . 19:17

   Kucaklama istemiyoruz..İmamoğlu kucaklıyacağım dedi eşcilsel evliliğin koruyucusu kollayıcsıyım dedi ve ekledi toplum hazır değil hazır olunca şeyi şeyettiririz belediyeler nikahı kıyar...kucaklamayınlan... fiili livataya hamilik yapıyor İBB mudurü..zabıta n'aber? saul..rahat..hazırıl..selam dur...meraba zabıta..babiya rehmet..İBB şeysi
  • Bolulu26 Mayıs 2020 . 18:13

   ya sen belediye başkanısın. Bizi temsil ediyorsun. o kıyafet ne öyle yakışıyormu takım elbisesiz başkanını karşılamak sana. Ya Feridun efendiye ne demeli. sanki pazar kıyafeti gibi. yazık yazık

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak