Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Caroline Koç, Kartalkaya’yı dolaştı, çöpleri görünce yıkıldı!

Caroline Koç, Kartalkaya’yı dolaştı, çöpleri görünce yıkıldı!
  19 Mayıs 2020

  Caroline Koç, Kartalkaya’yı dolaştı, çöpleri görünce yıkıldı! Geçirdiği kalp ...


        Caroline Koç, Kartalkaya’yı dolaştı, çöpleri görünce yıkıldı!
         Geçirdiği kalp krizi sonucu 21 Ocak 2016'da hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç, kayak merkezi Kartalkaya'yı dolaştı. Gördüğü manzarayla şoke oldu. Sosyetik iş kadını, karlar eridikten sonra ortaya çıkan çöpleri ve mekanların geride bıraktıkları kirliliği görüntüleyip "çok üzücü" dedi.

         Caroline Koç yıkıldı! Gördüğü manzarayla şoke oldu.

         Geçirdiği kalp krizi sonucu 21 Ocak 2016'da hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç, kayak merkezi Kartalkaya'yı dolaştı.

         Sosyetik iş kadını, karlar eridikten sonra ortaya çıkan çöpleri ve mekanların geride bıraktıkları kirliliği görüntüleyip "çok üzücü" dedi.

        Koç'un annesi Marianne Graud, geçtiğimiz günlerde Coronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Graud'un vefatını torunu Aylin Koç sosyal medya hesabından duyurmuştu.

  • bahar gun20 Mayıs 2020 . 17:22

   Türkiyeyi geziyorum ,gordüğüm çopluklerbeni de çok üzüyor.İnsanımız ne zaman evrim gecirecek???Milli eğitim acilen ,müfredata her sınofta okutulmak şartıyla ÇEVRE BİLİNCİ dersi koymalı.
  • Cöle20 Mayıs 2020 . 12:38

   Kartalkayaya kadar gitmeye gerek yokki. Köyüne giderken avdan yolundan gidiversin bigün. Aynı durum. Saglı sollu rezillik...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon