Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı 
  19 Mayıs 2020

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı ...

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı 

       19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı 

        Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. Yıldönümü olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de koranavirüs önlemleri altında kutlandı. Pandemi sebebiyle buruk bir şekilde kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, evler, caddeler ve sokaklar bayraklarla donatılarak yüreklerde coşkuyla kutlandı. 

        Bolu Valiliği'nin himayelerinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Anıtpark’ta Atatürk Anıtına çelenk konuldu.  

       Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske kullanma kurallarına uyularak düzenlenen programda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulmasının ardından Saygı Duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. 

       Etkinlikler dahilinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yurt genelinde saat 19.19’da balkonlarımızda “Hep Birlikte İstiklal Marşı Okuyalım” daveti kapsamında ilimizde vatandaşlarımıza yaklaşık 10 bin bayrak dağıtıldı. 

       Ayrıca Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan sporcularımız saat 19.19’da Bolu Atatürk Stadyumu'nda Saygı Duruşunda bulunup İstiklal Marşı okudular.  

  • Ahmet çakır21 Mayıs 2020 . 09:44

   sevgili BolununSesi, Coşkuyla kutlandı diyorsun , Valiliği temslen Adliyeyi temsilen siyasi partileri temsilen kimse yoktu. nasıl çoşku Beldiye başkanı yok lafa geleince Atatürk ü kimseye kaptırmazlar.
  • Hayriye Koç19 Mayıs 2020 . 22:16

   Bu güzel günde başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. Ülkemizi geleceğe taşıyacak olan tüm gençlerimizi sevgiyle kucaklıyorum. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon