Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Bolu'da sağlık çalışanı koronavirüse yakalandı

Bolu'da sağlık çalışanı koronavirüse yakalandı
  6 Nisan 2020

  Bolu'da sağlık çalışanı koronavirüse yakalandı Koronavirüse yakalanan Bolu Refika ...

     Bolu'da sağlık çalışanı koronavirüse yakalandı

      Koronavirüse yakalanan Bolu Refika Baysal Toplum Sağlığı Merkezi çalışanlarından Veysi Aktürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşları umutsuz olmamaya ve tedbir almaya davet etti.

     Koronavirüs vaka sayısının 19’u bulduğu ilimiz Bolu’da bir sağlık çalışanı tehlikeli virüse yakalandı. Refika Baysal Toplum Sağlığı Merkezi çalışanlarından Veysi Aktürk’ün geçtiğimiz günlerde yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık çalışanı Aktürk’ün tedavisine hemen başlanırken temas ettiği herkes gözetim altına alındı. Sağlık Müdürlüğü tarafından Toplum Sağlığı Merkezinde sıkı tedbirler alınırken, koronavirüse yakalanan Aktürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iyiyim mesajı verdi.

        “Unutmayın, zaferin büyüklüğü mücadelenin zorluğu ile ölçülür”

        “İyiyim, coronavirüs tedavimin 3. günündeyim” diyerek sözlerine başlayan Aktürk, “Unutmayın, zaferin büyüklüğü mücadelenin zorluğu ile ölçülür. Milleti, devleti için canını ortaya koyan nice canların var olduğunu asla unutmayın. İnanıyorum bu mücadelenin kahramanları da gecesini gündüzüne katan, canla başla mücadele veren, evlerine dahi gitmeyen sağlık personeli olacaktır” dedi.

        “Panik yok, umutsuz olmak yok, ölmek yasak. Hep beraber başaracağız”

         Arkadaşlarını yalnız bıraktığı için üzgün olduğunu ifade eden Aktürk mesajında ayrıca şu ifadelere yer verdi: “Tedavi gördüğüm hastanede hizmetlisinden müdürüne, corona servisi hemşire hanım kardeşlerimin yaklaşımlarına, naifliklerine... Hastanesinde aldığı tedbirlerle, kendisine, Hastanesine yakışanı yaptıran, sürekli arayıp takipte olan değerli başhekimine... Sürekli bilgi halinde olan Merkezimizin Başhekimine, Sağlık Müdürlüğümüzün Başkan, başkan yardımcılarına, yakından takip eden İl Sağlık Müdürüme ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ‘Panik yok, umutsuz olmak yok, ölmek yasak.’ Hep beraber başaracağız. Bana bir şey olmaz deme.”

  • Deyalla7 Nisan 2020 . 02:45

   Geçmiş olsun kardeş.
  • TURHAN7 Nisan 2020 . 00:49

   BİZLER SİZLERİN YAPTIKLARINIZI YAPAMAYIZ ,SİZLERİ KORUYAMAYIZ AMA BİZLER SİZLERİN SÖYLEDİKLERİNİZİ UYGULARSAK KENDİMİZİ SEVDİKLERİMİZİ VE SİZLERİ KORURUZ LÜTFEN KURALLARA UYALIM. SİZLERE GEÇMİŞ OLSUN TANRIM HEPİMİZİ KORUSUN SAYGILARIMLA,
  • Orhan Çiçek6 Nisan 2020 . 19:57

   Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon