Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Yurttaki virüsler kelepçelenerek gözaltına alındı

Yurttaki virüsler kelepçelenerek gözaltına alındı
  28 Mart 2020

  Yurttaki virüsler kelepçelenerek gözaltına alındı Bolu’da, yurt dışından getirilerek ...

       Yurttaki virüsler kelepçelenerek gözaltına alındı       

        Bolu’da, yurt dışından getirilerek KYK kız yurdunda karantinaya alınan 3 genç sosyal medya hesaplarından yaptıkları yayınlarda, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne küfür ederek hakarette bulunmuşlardı. Tepkiler üzerine Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı bu şahıslar hakkında soruşturma başlatıldığı ve karantina süresi bitiminde gözaltına alınacaklarını duyurmuştu. Ancak tepkilerin artması üzerine, şahıslar bugün Bolu polisi tarafından yurttan çıkartılarak gözaltına alındılar.

        Bolu’da, yurt dışından geldikten sonra 14 gün boyunca karantina altında tutulmak için kaldıkları kız yurdunda, sosyal medyadan canlı yayın yaparak daha önce yurtta kalan üniversiteli kız öğrencilerin eşyalarını karıştıran ve Türkiye Cumhuriyeti’ne küfür eden 3 kişi Türkiye’nin gündemine oturdu. 

         Testleri yapıldıktan sonra gözaltına alındılar

         Büyük bir tepkiye neden olan 3 kişi kaldıkları yurtta hızlı korona testine tabi tutuldular. Test sonuçları negatif çıkan 3 kişi Bolu polisi tarafından kelepçelenerek göz altına alındı. Şahıslar yurttan çıkarılırken, yurtta kalan diğer vatandaşlar, yurdun pencerelerinden şahıslara karşı büyük tepki göstererek Bolu polisini alkışladılar.

  • Soner29 Mart 2020 . 21:42

   Harun Nurhan bey küfür eden ahlaksizlar maalesef TC vatandaşı göçmen falan değil bu pisliklere hic bir zaman devlet memuriyeti devlet işi sosyal yardım hiçbir şekilde yararlandirilmamasi lazım
  • Huseyin Büyüktopac 29 Mart 2020 . 21:28

   Boyle sutu bozuklari ac birakip hapishaneye atip orda icabina bakarlar bu dunyada nankorlere yer yok
  • Köprü 28 Mart 2020 . 21:31

   Hukuk devletimiz gerekeni yapar
  • Serpil28 Mart 2020 . 21:19

   Acilen İtalya'ya gönderilsinler :)
  • Harun Nurhan28 Mart 2020 . 18:17

   Memleketi yönetenlere sesleniyorum. Böyle pislikleri bir dakika bile ülkemizde tutmadan memleketlerine göndermek gerekiyor. Bizim vergilerimizle bunlara yapılan harcamalar haram olsun. Ben ülkemde göçmen istemiyorum. Bütün Suriyeli, Iraklı ve Afganlılar derhal geri gönderilsin. Değerli Bolu'lular lütfen sizler de sessiz kalmayın ve tepkilerinizi iletin. Memleketimize sahip çıkalım.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye