Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Herkes Korona'dan sandı, paylaşım rekoru kırdı

Herkes Korona'dan sandı, paylaşım rekoru kırdı
  25 Mart 2020

  Herkes Korona'dan sandı, paylaşım rekoru kırdı İzzet baysal Caddesi'de ...

       Herkes Korona'dan sandı, paylaşım rekoru kırdı       

        İzzet baysal Caddesi'de yerde yatan bir vatandaşı Çin'deki görüntülere benzeten vatandaşlar Korona'Dan öldü sanıp, bir anda sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmaya başladı. Özel İdare binasının önünde yerde yatan 55 yaşındaki vatandaşın alkolik olduğu ve tansiyonu düştüğü için bayıldığı, korona virüs ile hiç bir ilgisi olmadığı öğrenildi. 

        Caddede elinde eldiven, ağzında maske ile dolaşan 55 yaşında bir erkek vatandaş aniden yere yığıldı. Çevredeki vatandaşlar yere yığılan adama korona virüs şüphesiyle yaklaşmaya korktular. 112 ekiplerine hemen haber veren vatandaşlar, Çin'deki görüntülerle benzeştiği için “Eyvah korona virüs Bolu’da” diyerek yorum yaparken, cep telefonları ile fotoğrafını çekip sosyal paylaşım sitelerinde paylaştılar. Paylaşımlar bir anda yayılma rekoru kırmaya başladı. 

        Olay yerine gelen 112 ekipleri yere yığılan vatandaşı hemen hastaneye kaldırdılar. Vatandaşın alkolik olduğu ve tansiyonu düştüğü için bayıldığı tespit edildi. 

  • Bolulu27 Mart 2020 . 16:36

   adam alkolik. sağlığını korunmak için maske eldiven takmış. Canın bu kadar kıymetliyse neden alkol içersin. Bu nasıl bir akıl tutulması. cahillik değil, cahillikten öte...
  • İlhami25 Mart 2020 . 21:28

   Gerekliye cevap,zaten bir o kalmıştı. Yalnız haram içenleri değil biraz da haram yiyenleri takip etseniz daha çok sevap kazanırsınız.
  • İzin 25 Mart 2020 . 16:58

   Alkôl denen zıkkım da özel izinle alınabilsin!.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak