Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Korona Virüs Bolu'da da çıktı       

Korona Virüs Bolu'da da çıktı       
  24 Mart 2020

  Korona Virüs Bolu'da da çıktı Tümdünyayı ve ülkemizi de ...

         Korona Virüs Bolu'da da çıktı         

         Tümdünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan korona virüsü, Bolu’da da bir kişide tespit edildi. 
         Türkiye genelinde bugüne kadar corona virüsü nedeniyle 37 vatandaşımız hayatını kaybederken, tüm dünyada insanlığın korkulu rüyası haline gelen korona virüs ilimizde de ortaya çıktı. 23 Mart Pazartesi gününden bu yana Bolu'da da yapılmaya başlayan testlerde bir kişinin sonucunun pozitif çıktığı, testleri pozitif çıkan hastaların kesin doğrulama testlerinin de yapıldığı öğrenildi.

         Bolu’da korona virüslü sayısı konusunda resmi bir açıklama yapılmazken, yaşanan süreçte bu haftanın çok önemli olduğuna dikkat çeken yetkililer, vatandaşların evde kalmaları konusunda uyarılarda bulundu. 

  • Hacı27 Mart 2020 . 22:44

   Allah'ım bu hastalık şüphesiz senin askerlerinden bir asker, Dilediğini onunla hasta edersin, Dilediğini ondan korursun, Allahım onu bizden uzaklaştır, Evlerimizden, ailelerimizden, eşlerimizden, evlatlatlarımızdan, akrabalarımızdan, komşularımızdan, Ülkemizden ve müslüman ülkelerinden bu hastalığı def ediverAllah'ım, Bizi korktuklarımızdan ve endişe ettiklerimizden muhafaza et Allah'ım, *Ya Rab! Şu mübarek günler ve geceler hürmetine bu corona vir

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak