BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Yüksek Ateş Polikliniği hizmete giriyor

Yüksek Ateş Polikliniği hizmete giriyor
  22 Mart 2020

  Yüksek Ateş Polikliniği hizmete giriyor Bolu’da Yüksek Ateş Polikliniği ...

        Yüksek Ateş Polikliniği hizmete giriyor      

         Bolu’da Yüksek Ateş Polikliniği Pazartesi günü itibari ile hizmet vermeye başlayacak. İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, yaptığı açıklamada, “Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanemizde Yüksek Ateş Polikliniğimiz 24 saat şeklinde Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacaktır. Corona testinin ilimizde çalışılabilmesi için gerekli laboratuvar çalışması tamamlanmak üzeredir” ifadelerini kullandı.

         İl Sağlık Müdürlüğü, korona virüse karşı alınan tedbirler kapsamında yeni çalışmalarını kamuoyuna duyurdu. Buna göre İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol tarafından yapılan açıklamada, “Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanemizde Yüksek Ateş Polikliniğimiz 24 saat şeklinde Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacaktır.

        CORONA TESTİ İÇİN HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

       Corona testinin ilimizde çalışılabilmesi için gerekli laboratuvar çalışması tamamlanmak üzeredir. ‘Pandemi Hastaneleri Planımız’ ilimizdeki devlet ve özel hastanelerimiz ile yapılmış olup, acil servis, yoğun bakım ve ameliyathane planlarımız hazırlanmıştır.

        SAĞLIK HİZMETİ DEVAM EDİYOR

         İl içinde sağlık hizmet sunumu için her türlü durumda personel hareket planlarımız ve tıbbi cihaz, ilaç organizasyon yönetimimiz tamamlanmıştır. Evde Sağlık Birimimiz hem telefonla hem ziyaret ederek 7/24 sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

         İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanemizde acil olmayan yatışlara ara verilmiştir. Havuzlarımız ve ortak alanlarımız kapalıdır. Lütfen siz de ülkemiz ve milletimiz için evde kalın, tedbirlere uyun” ifadelerine yer verildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak