Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 21 Mart Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 21 Mart Cumartesi)
  21 Mart 2020

       1- Saraycık Köyü halkından Merhum Mustafa Kemal ELBİR ve Hatice ELBİR’in oğlu, Nazife, Fazile ve İbrahim’in kardeşi, Fatma ELBİR’in eşi, Mesut, Mahmut, Messure ve İlhan ELBİR’in babaları, Devlet Hastanesi'nden emekli; Durmuş ELBİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Saat 12:00′ de Saraycık köyü mezarlığında kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        2- Sebenardı Köyü halkından Merhum Cafer YAMAN ve Saniye Çınar’ın anneleri, Sabri ve Arif YAMAN’ın babaanneleri, İsmail ve Metin ÇINAR’ın  anneanneleri; Zakire YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Saat 12:00′ de Sebenardı Köyü Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        3- Karaçayır Mahallesi halkından Merhum Ahmet ÖZTABAK’ın eşi, Ahmet, Selami, Muharrem ÖZTABAK ve Hacer UYGUR’un anneleri, Turgut UYGUR’un kayıvalidesi; Ayşe ÖZTABAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi'ndeki evinden alınarak Saat 12:00′ de Baysal Camii'de kılınacak cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Cemal, Gülizar, Nuri ve Hacer AYDEMİR’in kardeşi, Huri AYDEMİR’in eşi, Cihan AYDEMİR, Rıdvan AYDEMİR ve Neslihan ERTÜRK’ün babaları; Cevat Celal AYDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Çalışkan Sokak'taki evinden alınarak Saat 16:30′ da Çamyayla Köyü Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

      5- Mengen İlçemiz Çayköy Köyü'nden Ahmet ve Kemal Karabak’ın ablaları, Fikret Karabak’ın eşi; Şükriye KARABAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 15.00’te Çayköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon