BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

12 Mart'ta Bolu'da korona konferansı vermişti

12 Mart'ta Bolu'da korona konferansı vermişti
  20 Mart 2020

   12 Mart’ta Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mavi Salon'da öğrencilere korona virüsten korunma konulu bir konferans veren Doktor Ender Saraç'ın, korona virüsü testi negatif çıktı.

  12 Mart'ta Bolu'da korona konferansı vermişti12 Mart'ta Bolu'da korona konferansı vermişti

       12 Mart'ta Bolu'da korona konferansı vermişti,

      Kendisin test sonuçları NEGATİF çıktı !       

       12 Mart’ta Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mavi Salon'da öğrencilere korona virüsten korunma konulu bir konferans veren Doktor Ender Saraç'ın, kendi korona virüsü testi önce, "pozitif çıktı" şeklinde basında haber olurken, daha sonra, "negatif çıktı şeklinde düzeltiltmeler yapıldı. 

       Bir hafta önce KYK'nın davetlisi olarak Bolu'ya gelen ve 12 Mart'ta Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mavi Salon'da öğrencilere korona virüsten korunma konulu bir konferans veren Dr. Ender Saraç, üst solunum yolunda sorun yaşaması nedeniyle hastaneye başvurmuştu.

          Korona virüsü ile ilgili tavsiyelerini katıldığı çok sayıda televizyon programında da anlatan Saraç’la aynı yayına katılan gazeteci İsmail Saymaz da Saraç’ın test sonucunu beklediğini açıklamıştı.

        Saraç, perşembe günü rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılarak karantinaya alınmıştı.

        Üst solunum yolunda sorun yaşaması nedeniyle hastaneye başvuran ve korona virüs şüphesiyle karantinaya alınan Dr. Ender Saraç’ın test sonucu bazı yayın organlarında "POZİTİF çıktı" şeklinde yayılırken, daha sonra "NEGATİF çıktı" olarak düzeltildi. 

         Ender Saraç, 12 Mart'ta sosyal medya hesabından "KYK Bolu'lu gençler, o kadar harikaydınızki, teşekkürler" paylaşımını yapmıştı.

  • Alı koc21 Mart 2020 . 22:39

   Gercek sonuc ne

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak