Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 18 Mart Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 18 Mart Çarşamba)
  18 Mart 2020

       1- Düzce İli Bıçkıyanı Köyü halkından, Hasan ÇOLAK’ın kızı; Naime ÇAKMAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Düzce Bıçkıyanı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

     2- Kıbrısçık İlçesi Alan Kuzca Köyü halkından, Döndü BAHŞİ’nin eşi, Mukaddes, Ekrem, Bilal, Kadriye BAHŞİ’nin babaları, Ali BAHŞİ’nin ağabeyi; Hasan BAHŞİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Saat 13:30 da Şehitler Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Çorum İskilip Sorgun Köyü halkından, Döne KÖRÇOBAN’ın eşi, İpek, Arif, Ayşe, Gülizar KÖRÇOBAN’ın babaları; Osman KÖRÇOBAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 15:00 de Şehitler Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazından sonra şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Kıbrısçık İlçesi Kökez Köyü halkından, Merhum Nazmi YALÇIN’ın eşi, Neslihan SEYMEN, Cihangir YALÇIN, Valilik personeli Erkan YALÇIN’ın anneleri; Ayşe YALÇIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün saat 15:00 de Şehitler Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazından sonra, Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4-Gerede İlçemiz Geçitler Köyü'nden merhum Şaban Yıldız'ın eşi, Osman ve Recep Yıldız Hoca'nın anneleri, Mehmet Başer'in kayınvalidesi, telefoncu Cafer Başer'in anneannesi; Fatma YILDIZ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra saat 15:30'da Geçitler Köyünde kılınacak cenaze namazı sonrası Geçitler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon