BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (7 Mart Cumartesi)

Vefat edenler (7 Mart Cumartesi)
  7 Mart 2020

       1- Sağlık Mahallesi sakinlerinden, Merhum Harun ve Merhume Rukiye SARI’nın oğlu, Raife SARI’nın eşi, Recep, Basri, Hakkı SARI ve Havva AYDIN’ın babaları, Hamit, Hüseyin, Adnan, Sedat SARI ve Rahime METİN’in kardeşi; Mecit SARI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çamyayla Köyü Yozgat Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Mudurnu ilçemiz Hüsamettindere Köyü halkından, hacı Halil ÖZSOY’un eşi, Mehmet ÖZSOY ve Fatma DEMİR’in anneleri, Nezih ve Nihal’in babaanneleri, Serdar DEMİR ve Hayriye BAŞKAN’ın anneanneleri; Hayriye ÖZSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Hüsamettindere Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kuzörenemirler Köyü halkından Merhum tahsildar Yunus’un eşi, emekli öğretmen Mehmet GÜDÜK, Neslihan YILMAZ ve Nejla YOTAZ’ın anneleri, emekli öğretmen Hatice Nuran GÜDÜK, Mahmut YILMAZ ve Şeref YOTAZ’ın kayınvalidesi; Safiye GÜDÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kuzörenemirler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak