BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (2 Mart Pazartesi)

Vefat edenler (2 Mart Pazartesi)
  2 Mart 2020

       1- Tabakalar Mahallesi halkından Merhum Nihat SERİNOĞLU’nun eşi Vedat, Sedat, Nejat ve Dilşat SERİNOĞLU’nun anneleri, Nilğün, Nahide ve Hadiye SERİNOĞLU’nun kayınvalideleri; Sebahat SERİNOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi buğün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Düzce Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü halkından Merhum Mehmet ÇELİK’in eşi Murat, Cevat, Nihat.Cavit KARA’nın ablaları; Hayriye ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi buğün Düzce Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü Yanıkbaşı Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yanıkbaşı Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Kıbrısçık İlçesi Deveören Köyü halkından, Bünyamin, Erhamin, Yüksel KOÇ’un anneleri; Hatice KOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Kıbrısçık Deveören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Dörtdivan İlçesi Gücükler Köyü Karslar Mahallesi halkından, Bahattin ve Alaaddin SAYGILI’nın babaları, Hasan ve Ramazan SAYGILI ile Ali DOĞAN’ın dedeleri; Kamil SAYGILI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Dörtdivan Gücükler Köyü Karslar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Kıbrısçık İlçesi Kuzca Köyü halkından, Nurullah ve İsmail Hakkı SEVİNÇ’in babaları, Selahattin SEVİNÇ’in amcası; Şevki SEVİNÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çıkınlar Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

      6- Gerede İlçemiz Afşartarakçı Köyü'nden Gülseren Doğru’nun eşi, Ferhat Kıymazarslan ve Halit Bulut’un Kayınpederleri, Durmuş ve Osman Doğru’nun kardeşi, Sezai Doğru ve Mehmet Doğru’nun amcaları, Merhum Sezai Doğru’nun oğlu; Rasim DOĞRU vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün saat 12.00’de Demirciler Mahallesi Bakırcılar Çarşısı'ndaki evinden alınarak Yeni Cami’de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Afşartarakçı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak