BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (1 Mart Pazar)

Vefat edenler (1 Mart Pazar)
  1 Mart 2020

       1- Seben ilçemiz Alpağut Köyü halkından Hamiyet KOYUNOĞLU ve İnce SEZGİN’in anneleri; Ayşe ALPUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Seben Alpağut Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

     2- Gerede İlçemiz Davutbeyli Köyü'nden İtimat Otomotiv Yaşar Yıldız ve Yıldız Elektronik Hüseyin Yıldız'ın Anneleri Murat ve Mesut Yıldız'ın Babaanneleri, Ahmet Doğan, Ali Karagöz ve Tahir Kurul'un kayınvalideleri; Fatma YILDIZ vefat etmiştir.   

        Cenazesi bugün Davutbeyli Köyü'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Davutbeyli Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:00'de Cumhuriyet meydanından araç kaldırılacaktır.

       3- Sağlık Mahallesi halkından Müzeyyen ve Abdullah YILDIZ’ın oğlu, Ümit ve Durmuş TÜRDÜ’nün damatları; Orhan YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi buğün Kalıcı Konutlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- İzzet Baysal Mahallesi halkından Ganime TÜRKME’nin eşi, Mustafa, Sadık, İsa, Adem ve Şehri TÜRKME’nin babaları; Ellez TÜRKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi buğün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze caması sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Ahmetler Köyü'nden eski muhtar Niyazi Öztürk ve ilçe esnaflarından Habibullah Öztürk'ün Babaları Ahmetler Köyü eski Muhtarı; Kamil ÖZTÜRK vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Ahmetler Köyü Camii'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Ahmetler Köyü mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:30'da Cumhuriyet meydanından araç kaldırılacaktır.

      6- Köprücüler Köyü halkından Merhum Hasan YAMAN’ın eşi Merhum Bahattin ve Erol YAMAN’ın ve Fatma ASLAN’ın  annerleri,Saip,Sami ÇETİN ve Fatma YILMAZ’ın ablaları; Huriye YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi buğün Köprücüler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak