BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 29 Şubat Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 29 Şubat Cumartesi)
  29 Şubat 2020

       1- Alpağut Mahallesi halkından İsmail KARAMANLIOĞLU’nun eşi, Adnan, Altan ve Merhum Ahmet KARAMANLIOĞLU’nun annesi; Nermin KARAMANLIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Aşağı Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

      2- Kıbrıscık İlçemiz Karacaören Köyü halkından İsmail ve Gülnaz AYHAN’ın oğlu, Aysun Ayhan ERTEM’in kardeşi, Serap AYHAN’ın eşi, Hayati AYHAN’ın babası; Ersan AYHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sağlık mahallesi Saygılı Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Karamanlı Mahallesi halkından Merhum hacı Emin ve Emine ARMAN’ın kızı, Merhum Mustafa KÖRPE’nin eşi, Fetih ARMAN’ın ablası, Bülent KÖRPE ve Nilgün KÖRPE KORKMAZ’ın anneleri, Filiz KÖRPE ve Ali Paşa KORKMAZ’ın kayınvalidesi; Emine KÖRPE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kürkçüler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Seben ilçemiz Tepe Köyü halkından Merhum İbrahim VARLI’nın eşi, Muammer VARLI ve Nazmiye YILMAZ’ın annesi; Zehra VARLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Küplüce Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak