Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Kıbrıscık Yöresel Satış Merkezi açıldı

Kıbrıscık Yöresel Satış Merkezi açıldı
  19 Şubat 2020

  Kıbrıscık Yöresel Satış Merkezi açıldı Kısbrıscıklılar'ın yörelerine özgü ürünleri ...

  Kıbrıscık Yöresel Satış Merkezi açıldı

        Kıbrıscık Yöresel Satış Merkezi açıldı 

        Kısbrıscıklılar'ın yörelerine özgü ürünleri tanıtabilmesi ve satarak gelir elde edebilmesi için Kıbrıscık Belediyesi tarafından şehir merkezine kurulan Yöresel Ürünler Satış Merkezi vatandaşların hizmetine açıldı.

        Kıbrıscık İlçemizin kendine has yöresel ürünlerinin markalaşarak tanıtabilmesi ve vatandaşların ürünlerini satarak gelir elde edebilmesi amacıyla, Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen öncülüğünde Büyük Cami Mahallesi İzzet Baysal Caddesi Eski Şekerbank’ın karşısında bulunan Belediye dükkanına Kıbrıscık Yöresel Ürünler Satış Merkezi kuruldu. Vatandaşların yoğun katılımıyla düzenlenen açılış törenine, Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Mansur Şen ile İsa Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Kazım Karsu, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

         “Burayı da öncelikle Kıbrıscıklılara emanet ediyorum”

          Açılış töreninde bir konuşma yapan Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, “Yaklaşık 10 aylık bir dönemde projelerimizi tek tek gerçekleştirmeye başladık. Bu projelerden biri Kıbrıscık’ın ürünlerini Bolu’ya taşımak ve onlara burada turizm alt yapısında bir hizmet hazırlayabilmekti amacımız. Bunun için de önce kalsedon taşıyla başladık, daha sonra Yaşar Bayri’nin kızı Mehtap Bayri’nin katkılarıyla burada bir yerel ürün yaptık. Onun da katkılarıyla ürettiğimiz ekmeklerimizi de buraya taşıdık. Daha sonra da biliyorsunuz Kıbrıscık’ın değerli ürünleri var; pirinç, nohut tereyağı ve benzeri şeyleri de getireceğiz. Umarım buraya öncelikle Kıbrıscıklılar sahip çıkar, bu işi devam ettiririz. Ben Bolu’ya hayırlı olsun diyorum. Burayı da öncelikle Kıbrıscıklılara emanet ediyorum” dedi.

        “Başkan kendini Kıbrıcık’a adamış!”

         Tekemen’in ardından konuşan Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen ise, “Başınızda kendini Kıbrıcık’a adamış, seçimden beri hakikaten fedakarca çalışmalar yapan bir belediye başkanınız var. Emin beyi gerçekten çok tebrik ediyorum. Mütevazi kimliğiyle, eğitimci yapısıyla gerek Kıbrıscık ilçemizi, gerek yerel ürünlerini tanıtmak için hakikaten yoğun çalışıyor. Kıbrıscık deyince pirinç aklıma gelirdi. Kalsedon taşını bilmezdim. Bu çalışmalardan ben bunu da öğrenmiş oldum. Başkan burayı Kıbrsıcıklılara emanet etti, ama Bolulular olarak bize de emanet etti aynı zamanda. Ben hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

        Kıbrıscık Yöresel Ürünler Satış Merkezi, yapılan konuşmaların ardından kesilen kurdele ile açıldı. Başkan Emin Tekemen, açılış sonrası satış mağazasını gezen davetlilere ürünleri tek tek tanıttı.

  • Emin Tekemen24 Şubat 2020 . 20:23

   İktidarın gölgesinde 10 yılda 10 DAĞ evi yapıp bunu başarı saymayı başarı olarak görmüyorum. Birde burası ile ilgili alınan kuş gözetleme kulesi ruhsatını ile çalışmak iktidara rağmen. Basaŕı adliyenin kapatılması ve cezaevinin gitmesimidir. 10 yıllık iktidar gücü ile.Bizi takip edin.Başarıyı görün.
  • Emin TEKEMEN 24 Şubat 2020 . 18:00

   Yapılan yorumlar ve eleştiriler için teşekkür ederim.Biz geçen yıl projelerimizle geldik bu makama . Dönemimiz içinde projelerimizi gerçekleştirmenin peşinde olacağız. Kıbrıscık dağ evleri ile 2002 de halk eğitimdene önerdiysek birilerine bu gün onun peşindeyiz. Dağ evlerinde önümüzdeki günlerde birilerinin hayal dahi edemeyeceği gelişmeler yaşanacak. Köroğlu zirve projelerimizin başlangıç ayağı olan bu bölge için önemli çalışmalar yapıyoruz. Saygılar
  • Kıbrıscıklı 221 Şubat 2020 . 22:03

   Arıza var. Emin Bey HIRSIZ değil dedim. Bunun anlamı önceki başkanlar hırsız demek değildir. DOĞAN BEY mükemmel bir insandır. Demokrattır. Kemal Bey son derece temizdir. Yazı yazamayan, her yorumda 99 hata yapan çomarlara laf anlatmak olası değildir. Bu ülkede aşırı cahiller her şeyi bilir.
  • vatandaş21 Şubat 2020 . 11:59

   kıbrısçıklı 2 sen ne demek istiyon kıbrısçıkta daha önceki başkanlar hırsızmıydı.
  • Kıbrıscıklı21 Şubat 2020 . 09:34

   Kıbrıscıklı 2 ye cevap: Başkan düzgün helalı haramı bilen biri ama belediye yönetmek yatırım yapmak farklı birşey girişimci olacaksın çarkı kendin zekanla döndüreceksin 5 yıl içinde kıbrıscıkta fark yaratacaksın biz kıbrıscığa geldiğimizde onu fark edebilelim ama 5 sene içinde birk fark göremedik son 1 yıl içindede fark göremedik kaldı 4 sene bekliyoruz icraatlarınızı
  • Kıbrıscıklı21 Şubat 2020 . 09:24

   Kıbrıscıklı 2 cevap: Biz Başkanın para yediğini söylemedik icraat bekliyoruz dedik Ankara belediyesi onun adamı İstanbul belediyesi onun adamı Bolu belediyesi onun adamı daha ne olsun kendi icraat yapamıyorsa yardım alsın kıbrıscığın ihtiyacı ne önce onu belirlesin oralardan destek alsın Belediyenin borcuda yok nasılsa borçsuz aldı daha ne olsun un var su var helvayıda bir yapıversin neler yaparımda göçü durdururum desin Adayken pek vaat veriyordu icraat bekliyor
  • Kıbrıscıklı 221 Şubat 2020 . 00:00

   Değerli yorumlar saygı görür. Veri olmadan konuşanlar bu ülkeyi batırıyor. Emin Bey İDEALİST, BİLGE, SAYGILI, MÜTEVAZI, ÖĞRENEN, OKUYAN, DÜŞÜNEN, ÇALIŞKAN, İLGİLİ bir eğitimcidir. Kıbrıscık ilçesine ÇALMAYAN, YEMEYEN, AYRIM YAPMAYAN bir başkan seçildi. Partisi önemli değil. Gökçek ve Aladdin kimdi kim oldu onu irdeleyin. Şahsiyetsiz ve imlası olmayan satırlar yazmayın.
  • Vatandaş20 Şubat 2020 . 20:38

   Kibriscikli 2 başkan eğitimci, öğretmen, kültürlü olunca Kıbrıscık halkının beklediği hizmetler kendi kendinemi geliyor. İnsan olarak iyi biri olabilir fakat , kibrisciga hizmet beklemiyelimmi.bence kibriscigin geçen dönem 5 yılı boşa gitti. bir beş yıl daha boşa gidecek gibi görünüyor.lutfen, diğer ilçelerle kıyaslayın kibriscigi hizmet ve proje bakımından çok geride kaldık.
  • ibrahim ERTEM20 Şubat 2020 . 15:12

   Sayın Başkan Kıbrıscık İlçe Merkezi içini parke taş ,ın yenisi ile döşet şimdi belediyelere yardım adı altında ödenek veriliyor.
  • Kıbrıscıklı 220 Şubat 2020 . 12:54

   Kıbrıscıklı mahlası ile yorum yazan zat için yazıyorum... Böyle sathi düşüncelerle insanları şaşırtmayın. Emin Başkan: HIRSIZ DEĞİL. KÜLTÜRLÜ. ÇAĞDAŞ. BİLİMCİ. İNSANCIL. PROJECİ. OKUR. YAZAR. DÜŞÜNCELİ. Kaynak verilmez ise iş olmaz ki. KEŞKE EMİN BEY gibi 2000 başkan olsa. Emin Bey öğretmendir. İVEDİK DEĞİLDİR. HIRSIZ DEĞİLDİR. GÖKÇEK DEĞİLDİR Atmasyon konuşmayın. Bu insanlar olduğu sürece çağdaş ülke olamayacağız. PES.
  • Kıbrıscıklı20 Şubat 2020 . 10:41

   Emin Başkan bu tanıtım işini iyi beceriyor fakat Belediyeyi yönetmek tanıtımla olmuyor 1 sene içinde ne yaptı zaten 4 sene eski başkan suya sabuna dokunmadı para biriktirdi şimdi o paralarla iş yapma zamanı Mesala Aktaş Dağ evlerini yaptı şimdiki Başkanlar misafirlerini orda ağırlıyorlar icraat bekliyoruz tanıtımla olmuyor bu işler açılan bu şatış yerinin ömrü ne kadar olacak.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak