Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (19 Şubat Çarşamba)

Vefat edenler (19 Şubat Çarşamba)
  19 Şubat 2020

       1- İsmail ve İsa TURHAN, Müyesser EFE’nin babaları, İsmail EFE’nin kayınpederi; Aziz TURHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Samsaçavuş Kuzören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da Tepecik Mahallesi Mercan Sokak'taki evinin önünden araç kaldırılacaktır.

       2-Dörtdivan ilçemiz Doğancılar Köyü sakinlerinden Eski Muhtarlardan; Kadı Hayrettin ATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Doğancılar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Doğancılar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Doğancı Köyü halkından Ahmet, Mehmet ve Hatice KABAKÇIOĞLU’nun anneleri, Merhum Nizamettin KABAKÇIOĞLU’nun eşi; Şaziye KABAKÇIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Doğancı Köyü Hacı Bayram Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Paşaköy Mahallesi halkından Ayhan ve Asiye DİRGİNE’nin babaları, Ana Tamirhane'den emekli; Mehmet YAZICI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Paşaköy Eniştebey Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Çıkınlar Mahallesi halkından Kanaat Kundura İsmail Yaman’ın Kayınpederi, Yukarı Çarşı eski esnaflarından; Bisikletçi Cemalettin YAMAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (20 Şubat Perşembe) Bahçelievler Mahallesi Yaman Çıkmazı’ndaki evinden alınarak Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çamyayla Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

        6- Beypazarı Dudaş Köyü halkından Merhum Mustafa Altıntop’un Eşi, Merhum Ali Altıntop, Ünal ve Mustafa Altıntop’un Anneleri; Fatma ALTINTOP Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (20 Şubat Perşembe) Köroğlu Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak