BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (16 Şubat Pazar)

Vefat edenler (16 Şubat Pazar)
  16 Şubat 2020

        1- Kındıra Köyü halkından İmran YARDEMİR’in Eşi, Ali Cenk YARDEMİR ve Özgür YARDEMİR’in Babaları, Gülseren ve Seda YARDEMİR’in Kayınpederleri, Bolu Esnaflarından Merhum Ali Rıza YARDEMİR ve Şefika YARDEMİR’in oğulları, Fatma ÖZTÜRK, Saadet KARAGEYİK, İlhan, Sedat, Vedat, Çetin ve Cengiz YARDEMİR’in Ağabeyleri, Yukarı Çarşı ve Sanayi Esnaflarından; İzzet YARDEMİR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Lale Sokak Tüzmen Apartmanı’ndaki evinden alınarak Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

      2- Aydın İli halkından, Fikret ve Sevim SÖNMEZER’in kızı, Pınar BEKİS’in annesi, Bolu Arçelik Fabrikası'ndan emekli Makine Mühendisi; Şeyda BEKİS Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Mengen İlçemiz Gökçesu Beldesi esnaflarından; Hasan ÖZCAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur..

        Cenazesi bugün Gökçesu’da kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Turna Köyü'nde defnedilecektir.

         4- Fasıl köyü halkından, Nezaket ÖZCAN’ın eşi, Arçelikten emekli Mustafa ÖZCAN ve Merhum Mumtaz ÖZCAN’ın babası, Merhum İsmail ve Durmuş ÖZCAN’ın kardeşi, Hayriye YILMAZ ve Mehmet ÖZCAN’ın abisi, Ana Tamirhane'den emekli; Emin ÖZCAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Fasıl Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Karacaağaç mahallesi halkından Merhum Refik TUFAN’nın eşi, Nazmi, İsmail, İbrahim TUFAN ve Asuman ULUDAĞ’ın anneleri, Durmuş TOSUNOĞLU’nun ablası, Asiye, Yusuf, Sevim, Nuray, Fatih, Hakan ve Hilal TUFAN’ın babaanneleri, Nurcan ve Uğur ULUDAĞ’ın anneanneleri; Behiye TUFAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karacaağaç Mahallesi Avşar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       6- Mengen İlçemiz Kavacık Köyü Kökem Mahallesi'nden Ayten, Aysu, Faruk, Ayhan, Özgür Demirok’un babaları, Aysel Demirok’un eşi; Osman DEMİROK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kökem Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

      7- Düzce ili Dipsizgöl köyü halkından Merhum Abdullah TEZCAN’ın kızı, İrfan TEZCAN’ın kardeşi; Fatma TEZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Düzce Dipsizgöl Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak