BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Kahraman Bolu Komando Tugayımız sınırda

Kahraman Bolu Komando Tugayımız sınırda
  14 Şubat 2020

  Kahraman Bolu Komando Tugayımız sınırda Suriye'nin İdlib kentinde askerimize ...

       Kahraman Bolu Komando Tugayımız sınırda
       Suriye'nin İdlib kentinde askerimize yönelik saldırıların ardından alınan teyakkuz hali ve sevkiyatlara bir yenisi daha eklendi. Hatay'da konuşlandırılan Bolu Komando Tugayına bağlı komando birlikleri Suriye sınırına kaydırıldı.


         Kahraman Bolu 2. Komando Tugayımızda görev yapan özel komando birlikleri bu gün sabah itibariyle Suriye sınırına sivil otobüslerle sevk edildi. Bölgede barışın temini ve sınırlarımızı terör tehdidinden korumak maksadıyla bulunan askerlerimize Esad Rejimi tarafından gerçekleştirilen 2 alçak saldırı sonrasında sevkiyat ve hazırlıklar hız kazanmıştı. Son 1 haftada gerçekleşen yoğun askeri araç ve mühimmat sevkiyatına ek olarak bugün edinilen bilgiye göre sınıra Bolu 2. Komando Tugayında özel olarak eğitilen 400 komandonun sivil araçlarla takviye olarak bölgeye sevk edildiği öğrenildi.

        Daha önce değişik birliklerden gönderilen ve Kırıkhan ilçesinde konuşlandırılan yaklaşık 400 komando bugün saat 10.00 sıralarında sivil otobüslerle sınır birliklerine takviye olarak gönderildi. Kahraman komandolarımızın ihtiyaç duyulan sınır bölgelerinde görev yapacağı öğrenildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak