Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 15 Şubat Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 15 Şubat Cumartesi)
  15 Şubat 2020

       1- Sümer Mahallesi halkından, Seka’dan emekli Merhume Fatma GÖFNER’in eşi, Beyhan, Reyhan, Gülhan ve Cezmi’nin babaları, İsmail ARIN, Halit TÜREDİ, Fikret YILDIRIM ve Seyhan GÖFNER’in kayınpederi; Cevat GÖFNER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce ili Muradiyemengencik Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Gölköy köyü halkından, Merhum Niyazi ÇETİN’in eşi, İsmail ÇETİN, Fatma ŞENER, Hatice KAHRAMAN, Emine KODALOĞLU, Safiye ÖZVARLIK ve Nimet YILMAZ’ın anneleri, Nurşen ÇETİN, İbrahim ŞENER, İbrahim KAHRAMAN, Satılmış KODALOĞLU, Mustafa ÖZVARLIK ve Satılmış YILMAZ’ın kayınvalidesi; Fatma ÇETİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Gölköy Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Kızık Köyü halkından, Sakine AY’ın eşi, Şefik AY ve Fen Lisesi Öğretmeni Ayşe AY GÜÇLÜ’nün babaları, Bahar ve Barış AY’ın dedeleri, eski muhtar; Durmuş AY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seben ilçesi Kızık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Seben İlçesi Kabak Köyü halkından, Tahsin İNCE’nin eşi, Kadastro Müdürlüğünde çalışan Ayhan İNCE, İl Spor Müdürlüğü'nden emekli Orhan İNCE ve Fadime BULUT’un anneleri; Rabia İNCE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Beşevler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kabaklılar Mezarlığı'na denedilecektir.

        5- Gerede İlçemiz Kitirler Mahallesi'nden Müftülük şefi Salih Dursun, İsmail Dursun ve Ayşe Karadoğan'ın Babaları Yıldırım Beyazıt Cami Emekli İmam Hatibi; Hasan DURSUN HOCA vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12:00'da Kitirler Mahallesi'ndeki evinden alınarak Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehir mezarlığına defnedilecektir.

       6-Gerede İlçemiz inköy Köyü'nden Ayrancıgilin Hafız ismail Yıldırım'ın eşi, Abdulkerim Yıldırım'ın annesi; Makbule YILDIRIM vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün İnköy Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası İnköy Köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       7-Gerede İlçemiz Aktaş Köyü'nden Ahmet Açıkgöz'ün Babası; İsmail AÇIKGÖZ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Aktaş Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aktaş Köyü mezarlığına defnedilecektir.

      8- Dörtdivan İlçesi Dülger köyü halkından, Şahin TEZEL’in eşi, Melek DOĞANYİĞİT ve Süleyman TEZEL’in anneleri, Serap, Sibel, Koray’ın anneannesi, Melike, Mete, Mesut’un babaanneleri; Zeliha TEZEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çakmaklar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       9- Mudurnu ilçesi Göllüören Köyü halkından, Harun ORHAN ve İlhan ORHAN’ın babaları, Neşet DEMİRPEK, Mehmet DURMUŞ ve Birol ESKİCİOĞLU’nun kayınpederi, Bolu belediyesi meclis üyesi Suat ORHAN’nın dedesi; Yunus Celaletttin ORHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazından sonra Mudurnu ilçesi Göllüören köyü mezarlığına defnedilecektir.

        10- İmran YARDEMİR’in Eşi, Ali Cenk YARDEMİR ve Özgür YARDEMİR’in Babaları, Gülseren ve Seda YARDEMİR’in Kayınpederleri, Bolu Esnaflarından Merhum Ali Rıza YARDEMİR ve Şefika YARDEMİR’in oğulları, Fatma ÖZTÜRK, Saadet KARAGEYİK, İlhan, Sedat, Vedat, Çetin ve Cengiz YARDEMİR’in Ağabeyleri, Yukarı Çarşı ve Sanayi Esnaflarından; İzzet YARDEMİR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (16 Şubat Pazar) Bahçelievler Mahallesi Lale Sokak Tüzmen Apartmanı’ndaki evinden alınarak Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

  • Ayşe Karaçam Çakır 15 Şubat 2020 . 12:30

   Merhum Cevat Göfner'e Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.
  • Ayşe Karaçam Çakır 15 Şubat 2020 . 12:26

   Merhum Cevat Göfner'e Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.
  • Ayşe Karaçam çakır 15 Şubat 2020 . 11:47

   Merhum Cevat Göner' e Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye