BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Asmalı Durak öğrenciler için en uygun yer değil miydi?

Asmalı Durak öğrenciler için en uygun yer değil miydi?
  14 Şubat 2020

  Asmalı Durak öğrenciler için en uygun yer değil miydi? ...

       Asmalı Durak öğrenciler için en uygun yer değil miydi?

        Özel halk otobüslerinin trafik sıkışıklığına neden olduğu gerekçesiyle öğrenciler için en uygun yer olan Asmalı durak iptal edilerek güzergâh değişikliğine gidildi.

        Bolu Belediyesi, Tabaklar Mahallesi Haznedarlar Sokak’ta özel halk otobüslerinin yolcu alımlarından dolayı büyük trafik yoğunluğu olduğu gerekçesiyle Asmalı Durak ile ilgili önemli bir karar aldı.

        Bolu Belediyesi’ne bağlı Destek Hizmetleri Müdürlüğü yaptığı çalışma ve değerlendirmelerin ardından Asmalı Durak’ı iptal etti. 

        50 metre uzaklıktaki Mudurnu Yolu'na alındı 

        Yolcu alımlarının sona erdiği durağa belediye ekipleri bilgilendirici tabelalar asarken, özel halk otobüsleri 50 metre uzaklıkta ki Mudurnu Yolu'nun başlangıcında öğrencilere ve vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

        Esas şimdi trafik sıkışıklığına neden olmadı mı ?

        Yeni uygulamayla birlikte Bolu Belediyesi şehir içi trafik yükünü çeken Haznedarlar Sokak ve Ali Rıza Tekemen Caddesi’nde yolcu iniş ve binişlerinden kaynaklı yaşanılan trafik sıkışıklığının azaltılmasını amaçlarken, yeni uygulama bu kez Mudurnu Yolu'nun başlangıcı olan dörtyol kavşak içini daha büyük sıkıntıya soktu. 

  • TURHAN15 Şubat 2020 . 00:29

   SAYIN BAŞKAN MADEM TRAFİK SIKIŞIYOR OTOBÜSLERİN DÖNECEĞİ TARAFA DEĞİLDE SOL TARAFINA TRAFİK IŞIKLARINI ALDIRSAYDINIZ SIKIŞIKLIK OLMAZDI NEDEN ORADA KIRMIZI YANDIĞINDA HAZNEDAR SOKAKTA TRAFİK DAHA RAHAT AKARDI GEÇ DEĞİL LÜTFEN Bİ DÜŞÜNÜVERİN SAYGILARIMLA . KASAPLAR KANAL YOLUNDAN ÜNÜVERSİTEYE TRANVAY DÜŞÜNÜVERİN OMAZMI ??
  • berk14 Şubat 2020 . 14:53

   rant alanı..bekleyin görün
  • Metin Çelik14 Şubat 2020 . 13:14

   Neden Adamlara Malzeme veriyorsun. Suya Otobüs ücretlerine ve daha bir çok Belediye Hizmetine Neden ZAM ZAM ZAM Yapıyorsun Tamam Hizmet Yapma çünkü iktidar Başka bir parti ve sana para vermiyor. İş İşleri Bakanı başka bir partiden Tamam gözünün üzerinde kaşın var takip ediyor kardeşim sen de o halde üstelik biliyorsun kasada para yok. öyleyse adamlara malzeme verme BAK ÇEVRE YOLU PROJESİNİN İPTALİ Ne kadar GÜZEL işte Sen Bunlarla ANIL Ya da KANAL İSTANBULU Yaptırm
  • Metin Çelik14 Şubat 2020 . 13:11

   Yani Belediyeler İKTİDARA GİTMEKTE EN ÖNEMLİ ÇOK DEĞERLİ Bir ANAHTARDIR. (Sn Başkanım Kazım KARSU) Ya ait bir sözdür. Bu Yazdığım alıntı. Şimdi Bolu Belediyesi CHP Ye geçti Tabii YALOVA , İSTANBUL Bakıyoruz en çok eleştiri Bu Belediyelere Yapılmakta Deprem olmuş İstanbul Belediye Başkanı Kayak Yapmaya gitmekte elbette gidebilir Ben diyorum ki Kardeşim Kayağını Bir Başka zamana ötelesene Sonra da CHP böyle Chp Şöyle Yani Altın anahtarı git Siyasal İSLAMcı
  • Metin Çelik14 Şubat 2020 . 13:08

   Sn Başkan Ya da çevresindekilerin Ne Yapmak istediklerini anlamakta sosyal demokrat bir kişi olarak öylesine güçlük çekiyorum. ki Acaba Bu ABD Bu kadar Nasıl etkili olabiliyor. Şimdi diyecekler ki Ya durakların ABD ile ne ilgisi var. Var kardeşim var ki Biz Yazıyoruz. İdari Eylemler Kamu Yararı için olmalı dünün belediyesi ile bugünün belediyesi arasında hiç bir fark yok. hatta daha da kötüye gitmeye başladı bu bir amaç için yapılır Bir sonraki seçimde Bolu Beledi
  • Bolux14 Şubat 2020 . 13:06

   Burada ki amaç .sedaşın oradaki dağıtım köşkü kaldırılıp bu alana tümden bina yapılacak.sedasa bina içerisinden yer verilecek.Bu projeye Alaaddin Yılmaz zamanından beri uğraşıyorlar.sonuc olarak kişiler degisseden zihniyet hep aynı . yakında oraya bina yapılır bekleyin ve görün.trafik sıkışıklığı bahane.
  • ziyaretçi14 Şubat 2020 . 12:45

   HALK otobüsünde var kırk kişi özel araçlarda var bir kişi yada üç beş kişi halk otobüsleri dolayısıyla trafiği rahatlatıyor Hiçte trafik sıkışıklığına sebep olmuyorlar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak