Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (12 Şubat Çarşamba)

Vefat edenler (12 Şubat Çarşamba)
  12 Şubat 2020

       1- Öğretmen Emin ARSLAN ile KYK Bölge Müdür Yardımcısı Hayati ARSLAN’ın babaları, Avukat Seda ARSLAN, Avukat Eda KARAKIŞ ve iş insanı Samet KARAKIŞ’ın dedeleri; Salih Timur KUTLUĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Beşkavaklar Mahallesi halkından Selda SAĞLAM, Sema BAYTAŞOĞLU, Serkan ve Songül ŞENYÜZ’ün babaları, İmral ŞENYÜZ’ün eşi, Emekli Bankacı; Kadir ŞENYÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Gerede İlçemiz Nuhören Köyü'nden Manavlardan İlçe esnaflarından Er Ticaret'ten şoför Seyit Ali ve Mehmet Demirer'in babaları, Hasan Hüseyin Demirer'in ağabeyi, emekli imam Ali Sağlam'ın bacanağı, emekli öğretmen Durmuş Ali Coşkun'un eniştesi, İdris Demirer, İmat Ticaret'ten İsmail ve Latif Okçu'nun dedeleri, merhum Enver Okçu'nun kayınpederi, Salih, İbrahim, Sadık ve İsa Demirer'in amcaları; Hacı Mehmet DEMİRER vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12:00’da Dayıoğlu Mahallesi Dörtdivan yolu üzerindeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Nuhören Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon