Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 10 Şubat Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 10 Şubat Pazartesi)
  10 Şubat 2020

        1- Baltalı Köyü Aşağı Baltalı Mahallesi halkından, Merhum Şaban ve Merhume Şerife ARSLAN’ın oğlu, Erdal ve Aydın ARSLAN’ın babaları Müzeyyen ARSLAN’ın eşi, Hayrettin ARSLAN’ın kardeşi; Mevlüt ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aşağı Baltalı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Merhum Durmuş AKMAN’ın eşi, Murat, Yusuf ve Merhum Ahmet AKMAN’ın anneleri; Fatma AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Hacı Mahmut Ericek Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kozlu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Kültür Mahallesi halkından Köy Hizmetleri'nden emekli, Kemalettin CANBAŞ’ın eşi, Engin ve Cemal CANBAŞ, Filiz ÇELİK’in anneleri; Perihan CANBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Susuzkınık Köyü halkından, Merhum İbrahim ERSAN’ın eşi, İsmail ERSAN, Emine GÜLER, Fatma ERBİLEN, Şeref KAYA’nın anneleri; Nazife ERSAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Susuzkınık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Baltalı Köyü Kütükçüler Mahallesi halkından, Yaşar ve Ramazan YERLİKAYA, Nebahat KESKİN, Nezahat KARAKAYA’nın babaları, Hacer YERLİKAYA’nın eşi, Huri ÇELİK’in abisi; Mustafa YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Baltalı Köyü Kütükçüler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      6- Gerede İlçemiz Çayören Köyü'nden İsmet Dayı'nın oğlu, Sinan Dayı'nın kardeşi, Özcan Dayı'nın ve Çayören Köyü Muhtarı Kemal Dayı'nın yeğenleri, dolmuşçu Kenan Dayı'nın kayınbiraderi, Milli Eğitim personeli Recai Arslan'ın damadı; Selim DAYI vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Çayören Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çayören Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.15' de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      7- Gerede İlçemiz Güneydemirciler Köyü Gaziler Mahallesi'nden Ahmet Cevizoğlu'nun abisi, Mustafa Cevizoğlu, Filiz ve Yıldız'ın babaları, hakim Erol Özdemir'in kayınpederi, Gerkonsan'dan emekli Muzaffer ve Murat Yıldırım'ın enişteleri; Necmi CEVİZOĞLU vefat etmiştir.

          Cenazesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Güneydemirciler Köyü Gaziler Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon