BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

10 Şubat Pazartesi okullara kar tatili

10 Şubat Pazartesi okullara kar tatili
  9 Şubat 2020

  10 Şubat Pazartesi okullara kar tatili Bolu’da aralıklarla etkili ...

       10 Şubat Pazartesi okullara kar tatili       

        Bolu’da aralıklarla etkili olan kar yağışının ardından il genelinde okullar 10 Şubat Pazartesi günü bir gün süre ile tatil edilirken, kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile çalışanlarına da idari izin verildi.

        Bolu’da etkili olan kar yağışı sonrası il genelindeki okullar bir gün süreyle tatil edildi. Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları sebebiyle Bolu genelinde 10 Şubat Pazartesi günü; Okul Öncesi, İlk ve Orta dereceli Okullarda, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ile Halk Eğitim Merkezlerinde eğitim öğretime bir gün süre ile ara verildi.

        Kar tatili 1 gün

        Kar yağışı nedeniyle kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile çalışanlarına da 10 Şubat günü idari izin verildi. Bolu Valisi Ahmet Ümit, okulların tatil edilmesini sosyal medya hesabından duyurarak, “Sevgili öğrenciler, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları sebebiyle ilimiz genelinde ( Bolu merkez dahil tüm ilçelerimiz ve köylerimizde) okullarımız 10 Şubat Pazartesi günü 1 gün süre ile tatil edilmiştir. Eğlenceli ve sağlıklı bir kar tatili diliyorum. Ayrıca, engelli ve hamile kamu çalışanları da aynı gerekçelerle ve aynı gün idari izinli sayılmış olup sağlık ve afiyetler diliyorum” dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak