Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 5 Şubat Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 5 Şubat Çarşamba)
  5 Şubat 2020

        1- Gölköy Köyü halkından, Merhum İbrahim ARSLAN’ın eşi, Halil, Salih, Necati ve Merhum İsmail ARSLAN’ın anneleri; Fatma ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Gölköy Köyü Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Sağlık Mahallesi halkından, Hasan BEDİZ’in eşi, Necmettin BEDİZ, Emine ÇELEN, Reşide SALIK’ın anneleri, Muhsin ÇELEN ve Rahmi SALIK’ın kayınvalidesi, Ahmet, Salih BEDİZ’in babaannesi; HATİCE BEDİZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Kuzgölcük Köyü halkından, Merhum Emin KARACA’nın eşi, Yüksel HIRACAN, Cemile GÜLDÜREN, Fatma GÖREN’in anneleri, Ahmet GÜLDÜREN’in kayınvalidesi; HAYRİYE KARACA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sultan Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Aydınlar Köyü'nden, İlçe esnaflarından Umut pen Mehmet Sönmez' in babası, Hasan Albay ve Musa Özer' in kayınpederleri Ibrıcak Köyü'nden Yusuf Bulut' un kayınbiraderi emekli Belediye personeli; Kemal SÖNMEZ vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12:00 da Kabiller Mahallesi Çaybaşı Sokak'taki evinden alınarak, Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aydınlar köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Çoğullu Köyü'nden, Merhum Mustafa Erol'un oğlu, Şöfor Erhan Erol'un ağabeyi, Erdal, Ekrem ve Mustafa Erol'un babaları şöfor; Erdoğan EROL vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Çoğullu Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çoğullu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.15' de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       6- Taksici Merhum Cevdet ALTINBAŞ’ın eşi, Dilek, Özlem, Özler ve Melek’in anneleri; Fatma ALTINBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dodurga Mahallesi Şahinoğlu Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        7- Mengen İlçemiz Babahızır Köyü Değirmenbükü Mahallesi'nden merhum muhtar Ünal YALÇINKAYA’nın eşi, Reşat, Ahmet YALÇINKAYA ve Mualla, İfakat hanımın anneleri; Fikret YALÇINKAYA vefat etmiştir.

          Cenazesi bugün Babahızır Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Değirmebükü Mahallesi'nde topraga verilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon